ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+

Markası : Avent

0 Item Items

Sallama ve düşme durumlarında bile düşmeye dayanıklı, 18 ay+ bebeklerin kullanımına uygun, Avent Magic Damlatmaz Bardağı, 340ml'lik boyutuyla, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariiş verebilirisniz.

Daha fazla detay

59.9 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 271 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [4] => Yeşil [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 0 [4] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+ :

Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+ :

Büyük formu sayesinde 18. Ayını dolduran bebeğinizinihtiyacını karşılayabilecek olan bir damlatmaz bardaktır.

Kapağı ve valf sistemi sayesinde hijyenik bir şekildeyanınızda taşıyabilirsiniz. Yan tarafında bulunan klipsi sayesinde kemere ya dapusete takabilirsiniz.

Kapağı, uç kısmının temiz kalmasına yardım eder.

Yanınızda dökülme yapmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hızlı akış sayesinde de büyük bebeklerin kullanımınauygundur.

Sallanma veya düşme durumlarında bile dökülmez, sadeceçekildiği zaman gelir.

Ucu ısırmalara karşı dayanıklıdır.

Çocuklar, büyümeye başladıklarında artık, yeme ve içmeeylemlerini yardım almadan, kendi başlarına yapmak isterler. Onlarınkendilerine olan güvenlerini arttırabilmek için geliştirilmiş olan ve güvenlikullanım sağlamaya yardımcı olacak aksesuarlar ile siz de onlara destekolabilirsiniz.

Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+ :

Sıvıyı sızdırmaz, kapaklıdır. Tüm parçaları bulaşıkmakinesinde yıkayabilirsiniz. 340 ml olan formu ile gün boyu yetebilecek kadar sıvıyı damlatmazbardakta yanınızda taşıyabilirsiniz.

Avent ürünleri BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon,şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal birmaddedir.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Avent ürünleri ile sizin içiniz hep rahat, çocuklarınız dahep mutlu olsun.

Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+, Turuncu Kasa’dasatılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
08 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu suluğu kızımla severek kullanıyoruz.
(Philips Avent Magic Damlatmaz Bardak 340ml 18 Ay+)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler