Philips Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport

2256

Markası : Avent

Barkod : 5012909006583

0 Item Items

Bebeğinizin, dökmeden, kendi başına içme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilecek, Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport ürününü, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve güvenle sipariş verebilirisniz.

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport :

   Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport :

18. Ayını dolduran bebekleriniz için hızlı akış sağlayandamlatmaz ucu ile kolayca ve üzerine dökmeden, kendi başına beslenme sağlamayayardımcı olur.

Bardak ucu kolayca değiştirilebilir.

İçmesi ve temizlemesi son derece kolay olan bardak uçlarıtüm Avent bardak ve biberonlarla kullanılabilir.

Bebekler, büyüdükçe daha fazla hareketlenmeye, ayağa kalkmaçabalarına başlar. Bazı davranışlarını tek başına yapmak ister. Böyleliklekendilerine güvenleri gelişir ve büyüdüklerini hissederler.

Bebeklerde biberon ve emme döneminden sonra, içme dönemi başlar ve bu dönemde, biberondan bardağa geçişte kolaylık sağlayan, damlatmaz özellik taşıyan bardaklartercih edilir. Damlatmaz bardaklar, bebeğin kendi başına, dökmeden, kolayca içme alışkanlığınıkazanmasına yardımcı olur. Emme döneminden içme dönemine geçişi kolaylaştırmaya yardım eder.

Bebekler büyüdükçe, yemek ve içmek gibi davranışları kendibaşlarına yapmak ister. Bu davranışı bebeğinizin öğrenmesi ve geliştirmesi gerekir.Bardaklar bebeğin ağız ve damak yapısına uygun olarak geliştirilir. Damlatmazözelliği, bebeklerin de annelerin de çok hoşuna gidecektir.

Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport :

Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport, BPA içermez,Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlıkullanılan, kimyasal bir maddedir.

Damlatmaz özellikli bardak ucu, son derece kullanışlı birüründür ve özellikle hareketli bebeklerin rahatça ve çevreye dökmeden bir şeyler içebilmesineyardım eder. Bebek sadece kendisi çektiğinde gelen özel bir yapıya sahiptir, devrilme ve sarsılma iledökülme yapmaz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Avent, anne ve bebek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırmayayardım ederek size keyifli bir ebeveynlik yolculuğu sunmaya yardımcıdır.

Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport, Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
07 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
biberon emziğide fiyatıda çok iyi. teşekkürler turuncu kasa
(Philips Avent Magic Damlatmaz Bardak Ucu Sport)

 Report abuse