Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+

Markası : Avent

0 Item Items

12 aylık ve üzeri çocukların çok hoşuna gidebilecek, Avent Magic Damlatmaz Bardakları, 260 ml' lik boyutuyla bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

54.9 TL

0% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 271 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 549 tupara Toplam tutarı: 0.55 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12Ay+

 

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli :

Damlatmaz yapısı ile bebeğinizin kendi başına, üstünedökmeden bir şeyler içebilmesini sağlamaya yardım eden bu bardaklar pipetli formu ile deçocukların çok hoşuna gidecek bir bardaktır.

İçerisine su, süt, meyve suyu, mama gibi sıvı şeyler koyabilir,kapağı sayesinde dökülmeden yanınızda taşıyabilirsiniz.

260 ml olan formu ile de bebeğinizin 12. Ayından itibarenkullanabilirsiniz, küçük elleriyle tutabileceği şekilde olan ürün ile rahatçakendi başlarına bir şeyler içebilmenin güvenini kazanacaklar.

Akıtmaz yapıda ve yumuşak silikon uca sahip olan pipetli bardak bebeğin ısırmasına karşı dayanıklı ucuyla kullanışlıdır.

Kapağı döndürülerek kapatılır ve kapak sayesinde ucunun temiz kalmasısağlanmış olur.

Renkli ve hikâye anlatımlı desenleri ile bebeğin dikkatiniçekmeye yardım edecek ve kendi kendine beslenme isteğini de daha çok artabilecektir.

Çocuklar büyümeye başladıklarında artık, yeme ve içmeeylemlerini yardım almadan, kendi başlarına yapmak isterler. Onlarınkendilerine olan güvenlerini arttırmaya yardım için geliştirilmiş olan ve güvenlikullanım sağlamaya yardımcı olacak aksesuarlar ile siz de ebeveynleri olarak onlara destekolabilirsiniz.

Sıvıyı sızdırmaz, çevirmeli kapağı ile kolayca kapanıpaçılabilir. Tüm parçaları ayırarak bulaşık makinesinde yıkayabilir ve gerekli hijyeni sağlıyabilirsiniz.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+ Pipetli :

Avent ürünleri BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon,şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal birmaddedir.

Silikon da son derece dayanıklıdır, ısıya dayanıklı olduğundan kaynatmaya da uygundur, uzun ömürlü bir kullanımsağlamanıza yardım eder.

Yanınızda dökülme yapmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260 ml 12 Ay+Pipetli , Turuncu Kasa’da satılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
07 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım ve bu suluktan memnunum. çocuklarımda rahat rahat su içebiliyor.
(Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 260ml 12 Ay+)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler