Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+

Markası : Avent

0 Item Items

18 aydan sonra, kendi başına bir şeyler yapmaya çalışan bebeğinizin hoşuna gidebilecek, Avent Magic , Pipetli Bardaklar, 340 ml' lik boyutuyla, bu sayfada uygun fiyata bulunmaktadır.

Daha fazla detay

59.9 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 3 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [3] => Mavi ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 0 [3] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 599 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18Ay+ Pipetli :

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+ Pipetli :
Kendi başına bir şeyler başarmaya çalışan bebeğinizin 18. Ayındanitibaren kullanabileceği damlatmaz, pipetli bardak işinizi kolaylaştırmaya yardım edecek.

Bebeğiniz biberondan kurtulmaya ve normal bardak ve araçgereçlerle beslenmeye başlıyor ve bunu kendi başına, dökmeden yapabilmek onuniçin oldukça önemli. Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar, kapağısayesinde dökülmez, bebek sadece çektiğinde gelir bu şekilde üstünü kirletmezve kendine olan güvenini kaybetmeye neden olmaz.

340 ml olan formu ile parka, deniz kenarına, pikniğerahatlıkla bir şeyler koyarak yanınızda götürmenize yardım edebilir.

Akıtmaz uçlu yumuşak silikon uca sahip olan pipetli bardakbebeğin ısırmasına karşı dayanıklı bir uca sahiptir.

Kapağı döndürülerek kapatılır ve ucunun temiz kalmasısağlanmış olur.

Renkli ve hikaye anlatımlı desenleri ile bebeğin hoşuna gidecektir ve kendi kendine beslenme isteğini arttırmaya da yardım edebilir.

Çocuklar büyümeye başladıklarında yavaş yavaş, yeme ve içmeeylemlerini yardım almadan, kendi başlarına yapmak isterler. Onlarınkendilerine olan güvenlerini arttırabilmek için geliştirilmiş olan ve güvenlikullanım sağlamaya yardımcı olacak aksesuarlar ile siz de onlara destekolabilirsiniz.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+ Pipetli :

Sıvıyı sızdırma yapmayacak yapıdadır, çevirmeli kapağı kolayca kapanıpaçılabilir. Parçalarına ayırarak tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Avent ürünleri BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon,şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Silikon dan tasarlanan pipeti de bebeğinizin ağzına batmayacak şekilde yumuşaktır, silikon maddesi son derece dayanıklıdır, uzun ömürlü bir kullanımsağlamanıza yardım eder.

Pipetli bardakları dökülme yapmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmakiçin çalışıyor.

Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18Ay+ Pipetli , Turuncu Kasa’da satılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
07 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu ürün kızım için aldım ve bu suluklardan çok keyif aldım. kullanabilirsinz
(Philips Avent Magic Damlatmaz Bardaklar Pipetli Bardaklar 340 ml 18 Ay+)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler