Philips Avent Oda ve Banyo Termometresi SCH550/20

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

Markası : Avent Ürünlerini Gör

2260

8710103916901

55
450 TL
458
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Avent Oda ve Banyo Termometresi SCH550/20:

 

Avent Oda ve Banyo Termometresi :

Çift kullanımı ile bebeğin güvenli ve sağlıklı bir şekilde banyo yapabilmesini ve uyuduğu odanın ideal sıcaklığını ayarlayabilmenize yardım edebilecek bir termometredir.

Bebeğinizin hassas ve ince cildi sıcak ve soğuğa karşı çokduyarlıdır.

Termometre yardımı ile bebeğin banyo suyunun sıcaklığını ölçerek olabilecek kazalara karşı bebeğinizi korumaya yardımcı olursunuz. Banyo suyunun üzerinde yüzerek sürekli suyun sıcaklığını ölçmeye yardım eder ve bebek daha rahat bir banyo saati geçirebilir.

Banyo suyu bebeğin cildi için soğuk ya da sıcak olmamalıdır,farklı ısıda olması bebeğinizin ağlayarak huzursuzlanmasına ve sizin de banyosaatlerinde zorlanmanıza neden olabilmektedir.

Banyo suyunun içerisine bıraktığınız termometreyi suyuniçinden çıkartmadan sıcaklığı kontrol edebilirsiniz.

Bebekle ilgili her bakım, kullanılan her ürün ve aksesuarayrı bir önem taşır. Özellikle yeni doğan bebeklerin ciltleri çok hassastır.Kullanılan ürünler bebeklerin kullanımına ve yaşlarına uygun olarak üretilmişolmalıdır.

       Avent Oda ve Banyo Termometresi :

Bebeklerin sık sık yıkanması, gelişimlerinde olumlu roloynar. Zararlı mikrop ve kirleri vücuttan uzaklaştırmaya ve kandolaşımını hareketlendirmeye yardım eder. Termometre, suyun üzerinde yüzerek, sevimli birbanyo oyuncağı olarak kullanılabilir.

Ayrıca bebeğin zamanını geçirdiği ya da uyuduğu odanın sıcaklığıda bebeğin sağlığı açısından son derece önemlidir. Termometre yardımı ile bunuayarlayabilirsiniz.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Bebeğiniz büyüdükçe değişen ihtiyaçları için kaliteli,güvenilir, sağlıklı gelişimi destekleyici ürünler sunan, anne ve bebeklerimutlu etmeye yardımcı olan Philips Avent ile işiniz kolaylaşacak, banyolar daha keyiflibir hale dönüşecektir.

Avent Oda ve Banyo Termometresi , Turuncu Kasa’da satılanucuz fiyata sahip olan bir üründür. Sitemizi inceleyin, indirimleri kaçırmayın.

 

 

Yorumlar

Aylin Topak
01.03.2022

kaliteli

Çok güzel ürün. Kalitesi belli. Teşekkür ederim.

Cemre yücel
01.03.2022

teşekkürler.

Gerçekten çok işimize yarayan bir ürün .

Ebru Uçar
23.02.2022

kullanışlı

kullanışlı kolaylık sağlayan bi ürün

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Philips Avent Oda ve Banyo Termometresi SCH550/20

Bebeğinizin bulunduğu ortamda, ideal sıcaklığı ayarlamanıza yardımcı olabilecek, Avent Oda ve Banyo Termometresini, bu sayfada uygun fiyata bulabilir ve sipariş vererek, güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

450TL
whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim