Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Renkli Desenli Emzik 2'li (6-18 Ay) SCF172/62

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

Markası : Avent

1 Item Items

Philips Avent Renkli  Desenli Emzik 2'li (6-18 Ay) SCF172/62, esnek ve simetrik emzikler, bebeğinizin damak, diş ve çene gelişimine yardımcı olur.

Daha fazla detay

49.90 TL

32.44 TL

35% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 1937 [attributes] => Array ( [1937] => Kız [1938] => Erkek ) [attributes_quantity] => Array ( [1937] => 1 [1938] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 324 tupara Toplam tutarı: 0.32 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Philips Avent Renkli Desenli Emzik 2'li (6-18 Ay) SCF172/62

Marka Adı: Avent

Ürün Miktarı: 2 adet emzik

Ürün Özellikleri:

- Emzik, özellikle ayından önce doğmuş ve düşük doğum ağırlığı olan bebekler ile emme refleksi zayıf olan bebeklerin zihinsel gelişimini hızlandırırken, emme ve yutma koordinasyonunun artmasına destek olur. Aynı zamanda emme refleksinin gelişmesine de katkı sağlar.

- Emzik seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan birisi bebeğin yaşına uygun emzik seçimidir. Bebeğinizin ayına göre damaklı veya damaksız emzik seçimi yapılmalıdır.

- Philips Avent Renkli Desenli Emzik 2'li SCF172/62, 6-18 ay bebeklerin damak yapısı düşünülerek tasarlanmıştır.

- Esnek ve simetrik olan emzik, bebeğin damak, diş ve çene gelişimine destek olur.

- Ürün bebeğin ağzında ters dönmüş olsa bile bebeğin damak, diş ve diş etinin doğal gelişimine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

- Emzik seçiminde kullanıldığı madde ve kolay temizlenebilir özellikte olması da son derece önemlidir. Özellikle doğa dostu silikon emzikler tatsız ve kokusuzdur. Bu sayede bebeğiniz tarafından kolaylıkla kabul edilebilir.

- Desenli Emzik SCF172/62 ise silikon maddeden üretilmiş olup pürüzsüz ve şeffaftır.

- Kolaylıkla temizleyebileceğiniz yapıda olan ürün yapış yapış olmaz. Emziği istediğiniz zaman sterilize edebilir veya bulaşık makinesinda yıkayabilirsiniz.

- Aynı zamanda güvenlik halkasına sahip olan ürün ortodontik ve BPA içermez.

- Kolay çıkarma için güvenli tutma yeri sayesinde ürünü bebeğinizin ağzından kolayca çıkarabilir ve bebeklerin küçük elleri tarafında kolayca kavranabilir.

- Uzun süre emzik emen bebeklerin burun deliklerinin kapanmaması ve cildinin tahriş olmaması için delikli emziklerin seçilmesinde yarar vardır.

- Philips Avent Freeflow emzik, bebek cildi için ekstra hava akışı özelliğinde tasarlanmıştır. Emziğin kavisli korumasındaki hava akışını sağlayan 6 adet hava deliği bulunur.

- Üzerinde bulunan bu delikler sayesinde bebek cildinin nefes almasına katkı sağlayarak tahriş oluşumunun en aza inmesini destekler.

- Bazı emzikler çok uzun süre kullanım için uygun değildir. Bu nedenle emziği belli aralıklarda değiştirmek gerekir.

- Philips Avent 2'li Renkli Desenli Emziğin emzik kısmı oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Kullandıkça şekli ve rengi değişmez.

- Emzik, zor zamanlarda bebekler için rahatlatıcı bir güvenlik ve konfor hissi sağlamaya destek olur.

- Bebeğiniz için güvenilir emzik seçiminde kalite oldukça önemlidir. Ürün, İngiltere'deki ödüllü tesislerde bebeğinizin güvenle kullanabileceği şekilde üretilmiştir.

Kullanım Şekli: Ürünü kullanmadan önce sıcak su ile steril ediniz. Daha sonra bebeğinize güvenli bir şekilde verebilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: Emziği belli aralıklarda ya da emzikte meydana gelen herhangi bir delinme ve deformasyon durumlarında değiştirmeniz önerilir.

Philips Avent SCF172/62 Renkli Desenli Emzik 2'li (6-18 Ay) Paketi, uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, Avent ürünleri hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler