Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik İkili 0-6 Ay

ZZ2639

Markası : Avent

0 Item Items

Gece kullanımına uygun olarak, güvenlik halkası parlayan, Avent SCF176/61 Ortodontik Emziği, 0-6 aylık bebeğiniz için, bu sayfada uygun fiyata bularak, siparişini verebilirsiniz.

Daha fazla detay

28.12 TL

Kazanacağınız puan 281 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik Tekli 0-6 Ay :

Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik Tekli 3-6 Ay :

Gece kullanımına uygun olarak güvenlik halkası parlayan özellikte olan bu emziği bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabilirsiniz.

Özellikle bebekler gece uyurken sık sık emziklerini düşürerek ağlarlar ve siz bulmak için ışığı yaktığınızda bebeğin uykusu bölünebilir. Anne ve babaların işini kolaylaştırmayı hedefleyen Avent firması Fosforlu emzikleri ile gece emziği kolayca bularak bebeğe geri vermenizi sağlamaya yardım edecek.

Simetrik, esnek ve ortodontik ucu sayesinde bebeğin damak,dil, diş eti ve diş gelişimini desteklemeyi hedefleyen emziği bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabilirsiniz.

Emzikler sık sık yenilenmeli ve bebeğinize verilmeden önce mutlaka sağlamlığı kontrol edilerek güvenlik sağlanmalıdır.

Her bebeğin kişiliği, davranışları, gelişimleri, ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle bazı bebekler emzik emerken bazı bebekler emziğe ihtiyaç duymazlar.

Bazı bebekler diğerlerine göre daha fazla emmek isterler, yada anne memesi ememedikleri için doğuştan gelen emme güdülerini tatmin etme ihtiyacı duyarlar, böyle durumlarda bebeğe içinde bulunduğu aya ya da yaşauygun olarak emzik seçerek bebeğinize verilebilir. Bu şekilde bebek daha huzurlu ve sakin bir bebek olabilir.

Emzik seçimi de önemli bir konudur; emziğin tabanı, genişolmalıdır, emziğin kalkan kısmı burun deliklerini kapatmayacak şekildeolmalı ve bu şekilde bebek rahatlıkla nefes almalıdır.

Meme ucunda kapak bulunmaktadır ve kapağı kapattığınızda emzikler kullanılmadığı zamanlardada temiz kalabilir.

Simetrik emzikler her iki taraflı olarak kullanılabilirler ve şekilleri anne memesini andırır, Bebek ters olarak emziğiağzına alsa bile simetrik olduğundan dil ve damak gelişimini olumsuz olarak etkilemez.

Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik Tekli 3-6 Ay :

Silikon emzikler,şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, kolay deforme olmazlar. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklı olan silikon malzemesi için hijyen sağlanması kolay olur, kaynatılabilirler. Koku ve tadı yoktur. Her kullanımdan önce kontrol edilmesi gerekmektedir.Silikon emzik tahriş olduğunda hemen yenilenmesi gerekmektedir.

Sağlığa zararlı kimyasal madde BPA içermemektedir.

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddelerisertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir ve zararlıdır.

Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik Tekli 0-6 Ay , Turuncu Kasa’dasatılan ve fiyatı ucuz olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
04 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
yeni anne oldu eşim ve bu markaya güveniyor
(Philips Avent SCF176/61 Ortodontik Emzik İkili 0-6 Ay)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler