Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent SCF180/24 Hava Delikli Ortodontik Emzikler 6-18 Ay 2 li

Markası : Avent

0 Item Items

Avent SCF180/24 Şeffaf Silikon Emziği, 2li şekilde, 6-18 aylık bebeğiniz için, bu sayfadaki uygun fiyatıyla sipariş verebilir ve hemen sahip olabilirsiniz.

Daha fazla detay

49.9 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 1937 [attributes] => Array ( [1938] => Erkek [1937] => Kız ) [attributes_quantity] => Array ( [1938] => 0 [1937] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 498 tupara Toplam tutarı: 0.50 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent SCF178/64 Hava Delikli Ortodontik Emzikler 6-18 Ay 2 li

Avent SCF180/24 Şeffaf Silikon Emzik 6-18 Ay 2 li :

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışmaktadır.

Bebeğiniz büyüdükçe değişen ihtiyaçları için kaliteli, güvenilir,sağlıklı gelişimi destekleyici ürünler sunan, anne ve bebekleri mutlu edecekolan Avent, bir Philips kuruluşudur. Ürünleri BPA içermez.

Bebeklerin tüm yapıları, hepsinin beğenileri, huyları, ihtiyaçları farklıdır.

Bazı bebeklere sadece anne memesini emmek yetmemektedir ya da bazı bebekler annememesini hiç almak istemeyebilir bu gibi durumlarda fazla gelen emme içgüdüsünürahatlatabilmek için bebeğe emzik verilebilir.

Bu da bebeğin güven duygusunu geliştirmeye yardım ederek, emme duygusunutatmin etmeye, daha huzurlu ve sakin olmasına yardım edebilir.

Avent SCF178/64 Hava Delikli Ortodontik Emzikler 6-18 Ay 2 libebeğinizin 6. Ayınıdoldurmasından itibaren 18. ayına kadar kullanabileceğiniz emziklerdir.

Bebeğinizin içinde bulunduğu ay ya da yaş kullanacağı emziğiseçmede oldukça önem taşımaktadır.

Emzik seçimi oldukça önemlidir ; emziğin tabanı, genişolmalı ki bebek yutamasın. Ayrıca burun deliklerini kapatmayacak şekildeolmalı, bebek rahat nefes alabilmelidir.

Avent SCF180/24 Şeffaf Silikon Emzik 6-18 Ay 2 li :

Silikon malzemesi kauçuğa göre daha dayanıklı ve uzunömürlüdür. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıya dayanıklıolduğu için hijyen sağlanması kolay olur, kaynatılabilirler. Koku ve tadıyoktur. Silikon malzemesi dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda kullanılmaması, yenilenmesi gereklidir.

Emziklerin kalkan kısımları tritan malzemelerdenüretilmiştir ve sağlığa zararlı kimyasal madde BPA içermemektedir.

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddelerisertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir ve bazı etkileşimlerleyiyecekler geçebilir.

Philips free flow emzikler, ortodontik, esnek, hava akışına sahip ve simetriközelliktedirler; bebeğinizin çene, damak ve diş gelişimine destek sağlamaya yardımcıdır.

Simetrik oldukları için her iki yönlü olarakkullanıma uygundur ve şekilleri anne memesine benzer.

Emzik kalkanında bulunan free flow hava delikleri bebeğinrahatça emebilmesi için yapılmıştır bebeğinizin cildinin tahriş olmasını engellemeye yardım eder.

Meme ucunda kapak bulunduğundan, kullanılmadığı zamanlardada temiz kalabilir.

Avent emzik kullanan bebekler, hep mutlu.

Avent SCF178/64 Hava Delikli Ortodontik Emzikler 6-18 Ay 2 liseçeneği ile Turuncu Kasa’da ucuz fiyatasatılmaktadır.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler