ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası

2204

Markası : Avent

0 Item Items

Manuel olarak kullanıma uygun, biberon ve emziği de bulunan Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası'nı bu sayfadan indirimli fiyata alabilirsiniz.

Daha fazla detay

249.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 2499 tupara Toplam tutarı: 2.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası :

Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası

Marka Adı : Avent

Ürün Adı : Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası

Ürün Miktarı : 1 adet manuel göğüs pompası, bir adet pompaya takılabilen natural biberon ve doğal şekilli emzik koruyucu kapağıyla birlikte ve 1 adet de sıvının dökülmesini gidermeye yardımcı kapak

Ürün Özellikleri : Süt akışını hızlandırmaya yardımcı olur ve sütü pompalarken öne doğru eğilmeye gerek duyulmaz. Biberon BPA içermez ve emziği de yaprakçıklara sahip, silikon emziktir.

Sütü direkt olarak biberonun içerisine sağabilir ve emziğini takarak bebeğe verebilirsiniz.

Sonuç : Emziren annelerin sütünü sağmasına yardım eder.

Kullanım Şekli : Pompaya yerleştirdiğiniz göğsünüzle rahat bir şekilde oturarak manuel sağım yapabilir ve sütü direkt natural biberona doldurabilirsiniz.

Bebekler için en sağlıklı beslenme şekli anne sütüyle olur.Anne sütü bebeğin fiziksel,zihinsel ve ruhsal gelişiminde önemli rol oynar.

Ancak bazı durumlarda anne sütünün sağılarak saklanması yada bebeğe biberonla verilmesi gibi durumlar oluşabilir.

Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası

Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası, annenin önedoğru eğilmesine gerek olmadan bebeğin doğal emme tarzına benzer şekilde sütünsağılmasına yardım eder. Masaj başlığı süt akışını harekete geçirmeye yardımeder ve süt biberona sağılarak bebeğe verilmeye hazır hale gelir.

Natural biberonun sahip olduğu doğal şekilli emzik de bebeğedoğal emme hissi vererek biberondaki sıvıyı daha rahat içebilmesine yardımcıolur.

Biberon ve emziği ile bebeğe anne sütü, mama, su ya da bunungibi sıvı olan içecekler verebilirsiniz.

Avent Manuel Pompa küçük ve hafiftir, rahatlıkla yanınızdaher yere taşıyabilir, kullanırken rahatlık sağlayabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen ürünün az sayıda parçası bulunmaktadır

Biberon polpropilendir ve BPA içermez. Natural emziği de sahip olduğu küçük yaprakçıklar sayesinde bebeğe doğal his veren bir beslenme oluşmasını sağlamaya yardım eder, antikolik özellikte ve silikondur.

Avent SCF330/60 Natural Comfort Göğüs Pompası , Turuncu Kasa’daucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler