Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği 1 Kesik Akış Ayarlı, 3m+ 2'li

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

30478

Markası : Avent

3 Item Items

Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği 1 Kesik Akış Ayarlı, 3m+ 2'li, bebeklerin 3. ayndan itibaren kullanıma uygun olan biberon emziği %0 BPA içerir.

Daha fazla detay

42.90 TL

42.47 TL

1% indirim

- +

Kazanacağınız puan 424 tupara Toplam tutarı: 0.42 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği 1 Kesik Akış Ayarlı, 3m+

Marka Adı: Avent

Ürün Miktarı: 2 adet

Ürün Özellikleri:

- Biberon, anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda ve ek gıdaya geçiş döneminde bebek beslenmesi için oldukça önemlidir. Bebeğinizin biberon ile tanışma sürecinde bebek zorlanmamalı, emziği kendiliğinden ağzına almalıdır. 

- Bazı biberonlar özelliklerine göre fazla ya da az mama akışı sağlar. Bu nedenle bebeğinizin hem biberona alışmasını isteyip hem de anne göğsünden uzaklaşmasını istemiyorsanız bebeğin büyüme sürecine uyum sağlayacak özellikte biberon seçilmelidir. 

Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği 1 Kesik Akış Ayarlı 2'li paket, +3 ay ve üzeri bebeklerin beslenmesi için anne göğsüne benzer bir yapıda tasarlanmıştır.

- Ürün, anne göğsüne benzeyen geniş yapısı ile doğal emme hissi sağlayan yenilikçi yaprakçık tasarımı sunar.

- Emziğin içinde bulunan yaprakçıklar, içeriye çökmesine neden olmadan emziğin yumuşaklığının ve esnekliğinin artmasını destekler.

- Bu sayede bebeğinizin beslenmesi daha rahat ve keyifli hale gelir.

- Avent biberon emzikleri bebeklerin ayına göre farklı yapıya sahiptir. +3 ay bebekler için uygun olan ürün ise 3 delikli ve orta akışlıdır.

- Bebeğin biberona alışma sürecinde anne sütü ile beslenmeye devam etmesi biraz zorlaşabilir. Bu nedenle biberonla beslenme sürecinde seçeceğiniz akış ayarlı bir biberon beslenme işini kolaylaştıracaktır.

SCF655/27 Natural Biberon Emziği akış ayarlı özelliği sayesinde anne sütü ile biberon arasında geçişi kolaylaşır. Böylelikle bebeğinizi biberonla beslerken daha uzun süre emzirebilirsiniz.

- Akış hızı sıvının kıvamına göre ayarlanabilen biberon emziği bebeğin beslenme ritmine uyum sağlar.

- Bu biberon emziği koyulaştırılmış süt, pirinçle ve mamayla karıştırılmış süt, çorba gibi daha koyu sıvıların kullanılması için önerilir.

- Ürün, yenilikçi ikili valf sisemine sahiptir. Bu sistem beslenme sırasında havanın bebeğin midesine değil biberona girmesini sağlar. 

- Kolik oluşumunun ve rahatsızlık hissinin azalması için tasarlanmış olan ürün, gaz sancısına sebep olmaz. Bebeğin rahatı için tasarlanmıştır.

- Avent Natural Biberon Emziği, diğer natural biberonlarla uyumluluk gösterir.

- BPA içermeyen biberon emziği silikon maddeden üretilmiştir.

- Avent, annelerin güvenini kazanan biberonları, emzikleri, dişlikleri, alıştırma bardakları ve telsiz gibi birçok ürünle dikkat çekmeyi başarmıştır.

Kullanım Şekli: Paketi ilk açtığınızda ürünü steril ettikten sonra bebeğinize beslenmesi için veriniz. Her kullanımdan sonra temizliğini yapınız. 

Kullanım Sıklığı: Ürün yıprandığı, delindiği veya yapışkan bir hal aldığı zaman yeni bir biberon emziği ile değiştirilmesi önerilir.

Philips Avent SCF655/27 Natural Biberon Emziği 1 Kesik Akış Ayarlı, 3m+ 2'li paketi satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilir, kampanya fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler