Philips Avent Soothie Shapes 2'li Emzik 3+ Ay SCF194/04

43259

Markası : Avent

Barkod : 8710103742869

0 Item Items

Philips Avent Soothie Shapes 2'li Emzik 3+ Ay SCF194/04; esnek silikon emziğin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlamaya çalışır.

Daha fazla detay

64.90 TL

58.41 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 584 tupara Toplam tutarı: 0.58 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Avent

Ürün Adı: Philips Avent Soothie Shapes 2'li Emzik 3+ Ay SCF194/04

Ürün Miktarı: 2 Adet

Ürün Özellikleri: 

- Philips Avent Soothie Shapes 2'li Emzik 3+ Ay SCF194/04, gün boyunca bebeğin temel yatışma ihtiyacını karşılamaya destek olan bir emziktir.

- Philips Avent, yeni doğanlardan çocuklara kadar her aşamada sizi ve bebeğinizi destekleyecek bebek ürünleri sunar. Konforlu emzikleri, yüksek emzik kabul oranına sahiptir.

- Doğal ve rahatlatıcı bir his olan emme hareketi bebekler için önemlidir. Bebekler için emme, sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olan, uzun süreli ağlamalara karşı destek olan, doğal ve içgüdüsel bir harekettir.

- Philips Avent Soothie Shapes Emzik, bebeklerin sakinleşmesine ve rahatlamasına katkı sağlarken yüz ve dil kaslarının, çene ve tüm ağzın gelişimine destek olur.

- Parmağınızın rahatlığını sunmanıza olanak tanıyan benzersiz tek parça tasarımımız sayesinde bebeğinizle bağ kurmanız için ek bir yol sağlamaya çalışır.

- Medikal sınıf silikondan yapılan Soothie Shapes’in temizlenmesi kolaydır. 2'li paket halinde beğeninize sunulmuştur.

- Benzersiz tasarımı bağ kurmayı destekler. Soothie Shapes, diğer emziklerimizden biraz farklıdır. Benzersiz şekli, parmağınızı emziğe yerleştirip bebeğinizin emmesine destek olarak bebeğinizle bağ kurabilmenizi sağlamaya çalışır.

- Doğal ağız gelişimi için tasarlanmıştır. Esnek silikon emziğimizin simetrik şekli, bebeğinizin büyüyen damağına, dişlerine ve diş etlerine uyum sağlar.

- Philips Avent Soothie Shapes Emzik, tek parça silikon tasarımına sahiptir ve ortodontik özellikte bir emziktir.

- Bebeğinizin rahatlığı ve güvenliği önceliğimizdir. İşte bu yüzden bu emzik dayanıklı olduğu kadar esnek bir medikal sınıf silikondan yapılmıştır.

- Ekstra hijyen için sterilize edilmesi kolaydır. 3 ile 18 ay arası bebeklerin kullanımına uygundur ve ergonomik ve kompakt tasarımıyla kolay kullanım olanağı sunar.

- Philips Avent Soothie Shapes Emzik, BPA içermez.

- BPA vücuda geçtiği zaman zararlı etkiler doğurabilen bir maddedir. Sağlığınız düşünülerek BPA’ya Philips Avent Soothie Shapes Emzik'te yer verilmemiştir.

- Hijyen nedeniyle emzikleri 4 haftalık kullanımdan sonra değiştiriniz.

- Philips Avent Soothie Shapes Emzik, 3 ile 18 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olan ortodontik özellikli ve BPA içermeyen bir yalancı emziktir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyulan zamanlarda emziği bebeğinize veriniz.

 

Avent markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.