Philips Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li SCF603/25

Philips Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li
Kargo 1TL
  • Philips Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li

Philips Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li SCF603/25

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avent

30060

Barkod : 8710103637363

5/1
16%
İNDİRİM
59.90 ₺ 50.32 TL

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li, sağılan anne sütünün hijyenik bir şekilde saklanmasına yardımcı olabilecek bebek ürünüdür.

Adet

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li SCF603/25

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li

Marka Adı : Avent

Ürün Adı : Avent Süt Saklama Poşeti 180ml

Ürün Miktarı : 25 adet süt saklama poşeti her poşet 180ml.

Ürün Özellikleri : Ürün BPA içermeyen malzemeden üretilmiştir. Anne sütünün güvenli bir şekilde saklanması için yardımcıdır. Çift katlı olarak tasarlanmıştır ve yan kısımları çok iyi şekilde kapalıdır. En iyi hijyeni sağlayabilmek için ağız kısmı kolayca kilitlenebilir şekildedir ve çift fermuarlıdır. Kolaylıkla açılması ve boşaltılabilmesi için geniş ağıza sahiptir. Son derece sterildir.

Sonuç : Anne sütünün uygun şekilde saklanması için yardımcı poşetlerdir.

Kullanım Şekli : Anne sütünü içine boşalttıktan sonra ağzı iyice kilitlenir. Poşetleri buzdolabında ya da buzlukta saklayabilirsiniz. Her poşet tek kullanımlıktır. Süt dondurulduktan sonra çözdürülerek kullanılır, donuk süte yeni süt eklenmemeli ve çözülmüş süt tekrar dondurulmamalıdır.

İçerik : 25 adet anne sütü saklama poşeti BPA içermeyen, gıdayla teması uygun şekilde tasarlanmıştır.

Anne sütü her türlü besinden daha kıymetli ve sağlıklıdır, bu nedenle bebeklerin bu beslenme şeklinden mahrum kalmaması gerekmektedir. Ancak bunu istesek de her anne bebeğini gönlünce emziremeyebilir. Bebek memeyi almak istemeyebilir, anne çalıştığı için emzirmeyebilir, ya da bazı nedenlerden dolayı ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Bu gibi durumlarda anne sütünü sağarak süt saklama poşetleri yardımı ile hijyenik ve güvenli bir şekilde saklayabilir ve bebeği anne sütü ile besleyebilirsiniz.

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li :

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml, Philips Avent tarafından üretilmektedir. 1984 yılından bu yana bebek ve anne bakımı için pek çok ürün çeşidi tasarlamaktadır.

Anne sütü oda sıcaklığında 4 ile 8 saat arasında, buzdolabında 24 saat, buzlukta 3 ay ve derin dondurucuda 6 ay kadar özelliğini kaybetmeden saklanabilir. İçinde sakladığınız ürün hijyenik, tamamen kapalı, hava geçirmeyen özellikte olmalıdır.

Donmuş süt, buzdolabının alt raflarında, soğuk bir ortamda soğutulmalıdır. Sıcak suyun içinde ısınması da sağlanabilir. Direkt ateş üstünde ya da mikrodalgada ısıtılmamalıdır.

Anne sütünün besin değerleri çok yüksektir ve bebeğin sağlıklı gelişimi açısından önemlidir. Bu nedenle eğer bebek, anne memesi ememiyorsa sağılan sütün bebeğe verilmesi sağlanabilir. Bunun için de süt Philips Avent SCF332/01 Natural Elektronik Göğüs Pompasıya da elle kullanım için Avent Göğüs Pompası Manuel gibi pompalar kullanarak sütü sağabilir ve uygun şekildeki saklama poşeti ya da saklama kapları ile saklayabilirsiniz.

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li, Turuncu Kasa’da uygun fiyat farkı ile satılmakta olan bir üründür.

30060

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Philips Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li SCF603/25

Avent Süt Saklama Poşeti 180ml 25li, sağılan anne sütünün hijyenik bir şekilde saklanmasına yardımcı olabilecek bebek ürünüdür.

Düşünceniz