Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent VIA Gurme Kabı 20'li

2261

Markası : Avent

0 Item Items

Çok yönlü kullanımıyla, işinizi kolaylaştırabilecek Avent VIA Gurme Kabını, bu sayfada 20'li şekilde, uygun fiyata bularak, sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

164.9 TL

Kazanacağınız puan 1649 tupara Toplam tutarı: 1.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent VIA Gurme Kabı 20'li 

Artık bebeğiniz büyüdü ve ek gıda almaya başladı, farklı tatlara alışarak ihtiyacı olan değişik vitamin ve mineralleri, enerji, protein ve karbonhidratı almaya başladı.

Bu durumda işinizi kolaylaştıracak farklı ürünlere ihtiyaç duyarsınız.

Özellikle Avent kaplar, çok yönlü kullanımları ile işinizi kolaylaştırmaya ve besinleri sağlıklı bir şekilde saklamanıza yardım edecektir.20 adet olarak bulunan kapların her biri ayrı kapağa sahiptir. Yani 20 adet kap ve 20 adet kapak bulunur.

Kapların içerisine konulan yiyeceği, bebeğinize doğrudan yedirebilir, artan yemeği kapağıyla kapatarak buzdolabında saklayabilirsiniz.Bu şekilde dolap kokularının yemeğe karışması engellenerek buzdolabında saklamanıza yardım eder.

Bebek, ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri, protein ve karbonhidratı çeşitli sebze, bakliyatlar, meyve, et ya da balıktan alabilir.

Ayrıca annelerin de işini son derece kolaylaştırmak için fayda sağlayacak olan bu kaplara pişirdiğiniz farklı besinleri koyarak bebeği doyurabilir ardından kalan yemeği, kabın kapağını kapatarak buzdolabında saklayabilirsiniz.

Defalarca oradan oraya aktarılmayan yemeğin yapısı ve tadı bozulmaz, kapaklı formu sayesinde de buzdolabında kokusu ve tazeliği bozulmadan saklamaya yardımcı olur.

Kaplar BPA içermez.Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Ürünlerini doğadan esinlenerek geliştiren Avent, zorlu ve keyifli ebeveynlik sürecinde sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım etmek için çalışıyor.

Bebeğiniz büyüdükçe değişen ihtiyaçları için kaliteli, güvenilir, sağlıklı gelişimi destekleyici ürünler sunan, anne ve bebeklerimutlu etmeye yardımcı olan Philips Avent ile işiniz kolaylaşacak.

Avent VIA Gurme Kabı 20'li, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuzfiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
25 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
avent harikasın
(Philips Avent VIA Gurme Kabı 20'li)

 Report abuse
06 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu kapları yoğurt sütlaç ve mamaları yiyebilsin diye bebeğime aldım. beğenerek kullanıyorum
(Philips Avent VIA Gurme Kabı 20'li)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler