Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu

2262

Markası : Avent

0 Item Items

Çok çeşitli kullanım amaçlarıyla, size kullanım kolaylığı sağlayacak, Avent VIA Gurme Yedek Kapları, 10'lu şekilde, bu sayfada bulabilir ve uygun fiyatıyla hemen siparişiini verebilirsiniz.

Daha fazla detay

149.9 TL

Kazanacağınız puan 1499 tupara Toplam tutarı: 1.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu :

Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu :

Çok amaçlı saklama kapları, son derece sağlıklı ve kolay bir kullanım sağlamaya yardım eder.

Bebek büyüdükçe daha fazla hareketlenir, enerji ve beslenme ihtiyacı buna bağlı olarak daha fazla artar, yaklaşık 4 ile 6 ay arsında ek gıdaya geçiş yapan bebeler için beslenme, vitamin, mineraller, enerji almak çok önemlidir.

Bebeklerin doğumundan başlayarak büyümelerinde Philips Avent ürünleri, anne ve babaların işini kolaylaştırmak için hep yanınızda olacaktır.

Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10 adet olan seçeneği ileişinizi kolaylaştırmaya yardım edebilir.

Bu kapları, bebeğinizin mamasını saklamak, bebeğeiçerisinden doğrudan yedirmek, taşımak , buzdolabı ya da dondurucu dasaklayabilmek için kullanabilirsiniz.

Kapakları sayesinde gerekli hijyeni sağlayarak bebeğinizibeslemede rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Değişik gıdaları farklı zamanlarda deneyerek bebeğeverebilirsiniz. Bebek bazen almak istemediği bir yiyeceği daha sonra yiyebilir.Sıkılmadan, azar azar, farklı zamanlarda tekrar deneyerek değişik tatlara alışmasınayardımcı olabilirsiniz.

Bebek büyüdükçe vücudun beslenme ve enerji ihtiyaçlarıartmakta, anne sütü ve mama bebeğin beslenmesinde yeterli olmamaktadır.Bebeğinizin ek gıdalara geçmesi ile bu besin ve enerji alımı sağlanmış olur,ancak yiyeceklerin doğru bir şekilde pişirilmesi, besin değerlerinin korunmasıçok önemlidir.

Bebek, ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri, protein vekarbonhidratı çeşitli sebze, meyve, et ya da balıktan almalıdır.

Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu :

Ayrıca annelerin işini kolaylaştırmaya yardım edebilecek olan bu kaplara pişirdiğiniz farklı özellikteki besinleri koyarak bebeğinizi doyurabilirsiniz, kalan yemeği, kabın kapağını kapatarak tazeliğini koruyacak şekilde buzdolabındasaklayabilirsiniz.

Oradan oraya aktarılmayan yemek de böylece yapı ve tat bozulmaz, kapaklı tasarımı ile buzdolabında kokusu ve tazeliği bozulmadan yemeğinizi saklamanıza yardım edebilir.

Kaplar BPA içermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilenbazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Bebeğiniz büyüdükçe değişen ihtiyaçları için kaliteli,güvenilir, sağlıklı gelişimi destekleyici ürünler sunan, anne ve bebeklerimutlu etmeye yardım edecek olan Philips Avent ile işiniz kolaylaşbilir..

Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu , Turuncu Kasa’da satılanve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu mama kaplarından memnunum. elde yıkayınız. güvenebilirsiniz
(Philips Avent VIA Gurme Yedek Kaplar 10'lu)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler