Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Php

Php markası, geliştirdiği sporcu ürünleri ile bilinmektedir. Sporcular, spor yaparken Php ürünlerinden de destek almaktadırlar.

Php Ürünleri

Php, sporcular ve spor yapanlar için ürünler geliştiren bir markadır.

Aminoasitler ve proteinler, spor yapanlar için özellikle gerekli besin ögeleridir. Proteinler 22 farklı aminoasit molekülünün farklı oranlarda birleşmesiyle oluşur.

Spor yapan kişilerin beslenmelerine ve aldıkları enerjilere dikkat etmeleri gerekir. Doğru bir beslenme programı ile birlikte desteklendiğinde, yüksek oranda performans ve verim sağlanması mümkündür.

Php Amino Growth V12 Çiğnenebilir Tablet, glutamin peptidleri içeren bir üründür. Her servis miktarı 2 kapsüldür. Spora yeni başlayanların, spordan yarım saat önce ve yarım saat sonra 2 şer kapsül çiğnenerek yutulması önerilir. Orta seviyedeki sporcular için de aynı şekilde alınması tavsiye eldir.

Php Ürünleri ve Fiyatları

İleri seviyedeki sporcular, spordan yarım saat önce ve spordan yarım saat sonra 3 er kapsül çiğnenerek yutulabilir. Spor yapılmayan günlerde ağa öğün olarak kullanılabilir. Günlük kullanımın 6 kapsülden fazla olmaması önerilir.

Php Amino Growth V12 Çiğnenebilir Tablet, vanilya aromasına sahiptir ve çiğnenebilme özelliğindedir.

Spor yapanlar için, doğru beslenme bir yaşam tarzı olmalıdır. Ayrıca spor yapanlar, dışarıdan alacakları ürünlerle destek alabilirler. Php ürünleri, spor yapanların yanında olmaya çalışır.

Php ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim