Physicians Formula Correcting Set

ZZ9255

Markası : Physicians Formula

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Physicians Formula Correcting Setin içerisinde, Concealer-kapatıcı, Powder-pudra ve spf 16 içeren, ton eşitleyici pudra bulunmaktadır.

Daha fazla detay

175 TL

Kazanacağınız puan 1750 tupara Toplam tutarı: 1.75 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Physicians Formula Correcting Set

Physicians Formula Correcting Set

Physicians Formula Correcting Set içerisinde CorrectingConcealer (Düzeltici Kapatıcı)+Correcting Powder (Düzeltici Pudra) + Loose Powder SPF 16 (Pudra SPF 16) bulunur.

** Correcting Concealer **

Ciltteki kusurları kapatmaya yardım eder. 1.Doğal ışık:kusurları gizlemeye yardımcı olur. 2.Aydınlatıcı: kaş kemiklerine aydınlıkkazandırmaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli:

Doğal ışık: kusurları kapatmak için kullanılır.

Aydınlatıcı: kaş kemiklerini aydınlatmak için kullanılır.

** Correcting Powder **

Doğal mineral içeriklerden oluşur, yağ içermez, gözenekleritıkamaz. Cildin renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cilde kusursuz vepürüzsüz görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Makyajın daha düzgün ve güzelgörünmesine yardım eder. Ciltte astar uygulama, düzeltici etki sağlama ve pudraetkisi sağlamaya yardımcı olarak 3 farklı etkiye sahiptir. Pembe renkler cildiaydınlatmaya, yeşil renkler kızarıklıkları kapatmaya ve sarı renkler desağlıklı görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Fırça yardımı ile tüm yüzünüze ve boyun bölgenizeuygulayabilirsiniz. Fırçaya ürünü aldıktan sonra fırçayı silkeleyerekuygulayabilirsiniz.

Cildiniz kuru yapıda ise kullanmadan önce nemlendiricisürerek cildinizin daha düzgün görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

** Loose Powder SPF 16 **

Talk içermeyen mineral toz pudra içerisinde A ve Evitaminleri bulunur. Kapama etkisi ile cilde eşit ve pürüzsüz görünümkazandırmaya yardım eder. Ayrıca spf16 koruma faktörü ile cildi güneşışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Tek başına veya makyaj üzerine uygulanabilir.

Kavanozu çevirip dokunarak, ürünün toplanmasını sağlayın.

Fırça ile yüz ve boyun bölgesine uygulayın. İsteğe göre dahafazla tozda uygulanabilir.

Kuru ciltler kullanmadan önce nemlendirici kullanmalıdır.

Physicians Formula Correcting Set, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa'dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.