ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream 14gr

ZZ18117

Markası : Physicians Formula

0 Item Items

Bu sayfadan, ucuz fiyata sipariş verebileceğinizPhysicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream 14gr, olgun ciltlerde, göz çevresi için kullanıma uygun kırışıklık, ince çizgi ve halkalanma sorunlarında etki sağlamaya yardımcı bir kremdir.

Daha fazla detay

114 TL

Kazanacağınız puan 1140 tupara Toplam tutarı: 1.14 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream14gr :

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream 14gr :

Her insan, özellikle de kadınlar genç görünümlü ciltlerinikaybetmeye başladıklarında paniğe kapılır ve farklı ürünler deneyerekciltlerini korumaya almak ve yaşlanma belirtilerini gidermeye yardım içinuğraşırlar ancak her zaman beklenen sonuçları elde etmek mümkün olmaz.

Özellikle ilk olarak yaşlanma belirtileri göstermeyebaşlayan ve zamanla daha belirginleşen göz çevresi kırışıklıkları, morhalkalar, torbalanmalar kadınların kabusudur. Üstelik hassas olan gözçevresinde her ürünü kullanamazsınız.

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream,olgun ciltlerin kullanımı için tasarlanmış göz çevresi için kırışıklık, inceçizgi ve halkalanma sorunlarında etki sağlamaya yardım edecek bir üründür.Toparlanma sağlamaya ve kazayağı çizgilerinde etki sağlamaya da yardım eder.

Cildimiz ömür boyu bizimle yaşayacak bir organımızdır ve tümcanlılar gibi temizlenerek nefes almaya, bakıma, onarılmaya ve beslenmeyeihtiyaç duyar.

Güzel bir görünüm için cildinizin de düzgün ve güzelgörünmesi gereklidir, özellikle hassas ve ince yapısı nedeniyle göz çevreniz özenlibir bakım ister.

Yüzünüzde kullandığınız ürünlerin çoğunu göz çevrenizdekullanamazsınız.

Göz çevreniz için özel ürünler kullanarak bakım yapmaya,oluşmuş hasarları onarmaya yardım etmelisiniz.

Kasları çok çalıştığı ve çevresindeki cilt yapısı inceolduğundan cildin diğer bölgelerine göre göz çevresi daha kolay ve hızlı birşekilde kırışır , olduğunuzdan daha yaşlı ve yorgungörünmenize neden olabilmektedir.

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream 14gr :

Yüzümüzde en hassas ve ince cilt dokusu göz çevresindebulunur ve bu bölge sürekli mimik hareketlerinde bulunduğu için kolaylıklatahriş olur ve şişlikler, halkalanmalar görülebilir.

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream, hipoalerjeniközelliktedir, parfüm ve paraben içermemektedir.

Daha düzgün görünümlü, aydınlanmış, sıkılık kazanmış bir gözçevresine kavuşmanıza yardım eder.

Olgun ciltlerin kullanımı için tasarlanmış bir göz çevresikremidir.

İçeriğinde ; 5.0% Cytobiol Eyebrightener, 5% Laminaria Algae Complex (Kahverengi YosunAlgleri), 2,0% Hydralized Pea Peptide Blend bulunmaktadır.

Kullanım Şekli :

Temiz ve kuru göz çevresine, kaz ayağı bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Her gün kullanmanız tavsiye edilir.

Physicians Formula Intensive Wrinkle Corrector Eye Cream, Turuncu Kasa'da satılan ucuz fiyatıyla ve kalitesiyle sizi memnun edecek bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler