Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)
Kargo 1TL
  • Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Phyto

30765

Barkod : 618059109805

5/1
79 TL

Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Marka Adı: Phyto

Ürün Miktarı: 1 adet saç boyası

Ürün Özellikleri:

- Saçların rengini değiştirmek veya beyaz saç tellerini kapatmak için tercih edeceğiniz saç boyasında marka dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Genellikle boya seçerken renk seçeneklerine bakılarak ürün tercihi yapılmaktadır. Oysaki boya seçiminde marka son derece önemlidir.

- Boya, içerisinde bazı kimyasal bileşenler barındıran saç renklendirme malzemesidir. Saç pigmentlerine etki ederek rengin değişmesini sağlayan bu kimyasallardır. Boya seçiminde önemli olan saça en az zararı veren boyayı tercih etmektir.

- Phyto Color 4MC Çikolata Kahve saç boyası saç ve saç derisine saygılıdır, bu sebeple boyalarını alerji riskini en aza indirerek özel içeriklerle formüle etmiştir. Çikolata Kahve 4MC, doğal pigmentlerin rengini etkilemeden saçın temel rengini bir ton değiştiren bitkisel saç boyasıdır.

- Ürün, doğal ışıltısıyla ve rengiyle hayelinizde yer alan renklere kavuşmanızı sağlamak amacıyla üretilmiş 18 farklı renk seçeneğinden biridir. Ürünü tercih ederek saçınızın doğal ve parlak bir görünüme kavuşmasına destek olabilirsiniz.

- Saçlarımızı renk değişikliğinin yanında beyazları kapatmak için boyarız. Fakat tercih edilen boyaların bazı özellikleri nedeniyle saçlarda bulunan beyazlar bazen kapanmayabilir. Phyto Color 4MC, ilk uygulamada beyaz saçları maksimum seviyede kapatma özelliğine sahiptir.

- Phyto Color Saç Boyası, dikkat çekici parlaklıkta renk için üstün teknoloji ile bitkisel araştırmanın bir kombinasyonudur. Renk veren bitkilerin yüksek konsantrasyonu ile saçın parlak, doğal bir renkte ve dikkat çekici bir ışıltıda görünmesini destekler.

- Ürün, Phytosolba labaratuvarları tarafından Kök Boya, Brezilya Ağacı, Katırtırnağı ve Koreo özlerinin bir araya getirilmesi sonucu geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan bu özler ise, ilk çağlardan beri boyama özellikleriyle bilinen ve kullanılan bitki özleridir. Bu sebeple ilk boyama özellikli saç boyasıdır.

- Bitkisel ekstreler ile zenginleştirilmiş formül, saç telinin derinine işleyerek, saça koruma, yumuşaklık, esneklik ve parlaklık sağlar.

- Kullanımı oldukça kolay olan ürün, yumuşak krem boya formundadır. Akmaz ve saç renginin kökten uca eşit dağılmasını sağlar. Ortaya çıkan rengin uzun süren kalıcılığı boyanın tercih edilme sebeplerinden biridir.

Kullanım Şekli: Öncelikle saçınızı aplikatör ile tel tel ayırın. Daha sonra boyayı saçın her teline, ayrıntılı bir biçimde uygulayınız. Rengin etki göstermesi için boyalı olan saçları 35-40 dakika kadar bekletiniz. Ardından saçları bol su ile durulayınız. Boya saçınızdan tamamen arındıktan sonra koruyucu bakım ürününü saçlarınıza uygulayarak, 2 dakika daha beklektikten sonra saçlarınızı tekrar durulayın.

Kullanım Sıklığı: Boyayı dilediğiniz zaman saçınıza uygulayabilirsiniz.

Kullananların vazgeçemeyeceği saç boyası olmayı hedefleyen Phyto Color 4MC Çikolata Kahve Saç Boyasını, en uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan temin edebilir, ürün seçeneklerinden teninize uygun olanı tercih ederek saçlarınızın doğal bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

30765

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Phyto Color Saç Boyası 4MC Çikolata Kahve (Chatain Marron Chocolat)

Düşünceniz