Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)
  • Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Phyto

30778

Barkod : 618059109737

₺79,00
30%
İNDİRİM
₺55,30

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore), Bitki ekstresiyle formüle edilmiş kalıcı saç boyasıdır.

Adet
Stok Durumu: Stoktaki son ürünler

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Phyto Color Saç Boyası :

Phyto Color Saç Boyası

Marka Adı : Phyto

Ürün Adı : Phyto Color Saç Boyası

Ürün Miktarı : 1 adet 40 ml tüp boya, 1 adet 60 ml boya solüsyonu losyon(uygulama şişesi), 1 adet 12 ml bakım kremi, 1 çift uygulama eldiveni, Kullanma klavuzu

Ürün Özellikleri : Bitki ekstresiyle formüle edilmiş kalıcı saç boyasıdır. Pek çok farklı rengi bulunmaktadır. Resorsinol, paraben içermeyen formülü beyazlar üzerinde kapatıcı etkiye sahiptir.

Bitki özleri kullanılarak renk elde edilmiştir ve bu şekilde saçlara renk vermeye yardımcıdır. Bitkilerin verdiği renk pigmentleri saç tellerini kaplayarak, canlı, parlak ve doğal görünüm sağlamaya da yardımcı olur. Uygulama aplikatörü ile kullanması kolaydır ve alerji riski en az seviyede tutularak Fransa’da üretilmiştir.

Sonuç : Saçlarda doğal, ışıltılı, parlak renkler ve beyazlarda kapatıcılık sağlamaya yardım.

Kullanım Şekli : Krem boyayı uygulama şişesi içindeki sıvının üzerine doldurunuz. Kapağı kapatarak iyice çalkalayınız ve şişenin ucunu kesiniz ve ucu ile saçların diplerine ve uçlarına uygulayınız.

Doğal saçlara uygulamak için saçlara dipten uca uygulanır ve 30 dakika kadar bekledikten sonra durulanır. Daha önceden aynı renge boyanmış saçlara dip boya uygulamak için ise boya önce diplere uygulanır, 20 dakika bekledikten sonra ise saçların uçlarına da boya sürülür ve 10 dakika kadar daha bekledikten sonra saçlar durulanır.

Saçlar iyice durulandıktan sonra kutunun içinden çıkan bakım kremi ile saçlar kremlenir, 2 dakika kadar bekledikten sonra durulanır.

İçerik : Kök boya, Brezilya ağacı, Katırtırnağı, Koreo içermektedir.

Phyto Color Saç Boyası

Saçlar kadınlar için önemlidir, gür, parlak ve yumuşacık saçlara sahip olmak isteriz. Saçlarımızın rengini parlatmak, değiştirmek ya da beyazları kapatabilmek için boyamak isteriz. Ancak her ürün saçlarımızda istediğimiz etkiyi sağlamaz.

Phyto Color Saç Boyası, bitki ekstreleri ile formüle edilmiştir. Saçlardaki beyazları kapatmaya yardım eder ve saçlara canlı, doğal bir parlaklık kazandırır.

Dermatolojik testlerden geçirilen ürünün şişesi ile uygulaması kolaydır ve alerji yapma riski en alt seviyede tutularak üretilmiştir.

Saçlarınızda doğanın gücünden gelen formülleri kullanarak bakım, temizleme ve boyama için ürünler tasarlayan Phyto Paris markası 1968 yılından bu yana ürün tasarlamaktadır.

Yüz yıllardır güzellik peşinden koşan insanlar için en önemli güzellik faktörlerinden biri de güzel saçlardır. Kadınlar sadece mutsuzken değil, pek çok zaman saçlarının rengini değiştirmekten hoşlanabilirler, yenilik ararlar, farklı tarzlar denemek isterler tabii bu arada saçların yıpranmaması da son derece önemlidir.

Saç boyalarının pek çoğu içerdikleri ağır kimyasallar nedeniyle saçları yıpratır, geçici bir parlaklık verse de saçların yapısını bozarak dökülmelere neden olabilir.

Phyto Color Saç Boyası ise içeriğinde bulunan bitkisel ekstreler ile saçlara doğanın canlılığını ve canlı renklerini sunmaya yardım edecek. Çarpıcı sarılar, sıcak kızıllar, parlak siyah, farklı ve etkileyici kestane tonları, yakıcı kahveler sizleri bekliyor, beyaz kapama özelliğine sahip boyaları kolayca uygulayarak kullanabilirsiniz.

Phyto Color Saç Boyası türleri Turuncu Kasa sayfalarında ucuz fiyata satılmaktadır.

30778

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore)

Phyto Color Saç Boyası 9D Açık Sarı Dore (Blond Tres Clair Dore), Bitki ekstresiyle formüle edilmiş kalıcı saç boyasıdır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16