ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145 ml

ZZ11200

Markası : Phyto

0 Item Items

Boya sonrası saç rengini belirginleştirmeye yardımcı olabilecek, Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum ürününü, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebiilirsiniz.

Daha fazla detay

65 TL

Kazanacağınız puan 650 tupara Toplam tutarı: 0.65 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145ml

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145 ml

Phyto Gloss, bitkisel pigmentlerden oluşan boya sonrası bakım ürünüdür. Saçlara ışıltı kazandırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Saç rengini belirginleştirmeye, saçı beslemeye, rengini korumaya ve yoğunlaştırmaya yardımcı olur. Bitkisel pigmentler içerir. Saça ışıltı ve parlaklık kazandırmaya yardım eder.

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment, saça boyama sonrasında kullanılan farklı saç renklerine göre geliştirilen ürünlerden oluşur. Saç rengini belirginleştirmeye yardım eder.

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment çeşitleri:*Chocolate Highlights *Platinum *Golden Highlights *Chestnut Highlights *CopperHighlights

Phyotosolba Laboratuarlarında hazırlanan ürünler, boya sonrasında saçların parlak ve ışıltılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Saçların rengine göre geliştirdiği renk arttırıcı ekspres bakım ürünü saçlara ışıltı kazandırmaya ve renginde yansımalara yardımcı olur.

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145 ml

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145ml, boya sonrası saç rengini belirginleştirmeye yardımcı bitkisel bakım.

Röfleli ve platin sarısı saçlar için geliştirilen boya sonrası bitkisel bakımdır.

Saça platin yansımaları kazandırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli:

Kullanım öncesi eldivenleri giyin. Koruyucu tırnağı kaldırarak, kuru veya havluyla ıslaklığı alınmış saça 5-6 kez püskürterek uygulayın. Saçın tümüne ürünü yayın. 5 dakika bekledikten sonra iyicedurulayın. Kullanım sonrası koruyucu tırnağı kapatın.

Yaklaşık 10 kullanımlıktır. 5-6 yıkamadan sonra tekrarlanabilir.

*Kaş ve kirpik boyamasına uygun değildir.

Phyto Gloss Colour Enhancing Express Treatment Platinum 145ml, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satınalabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler