Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

30104

Markası : Phyto

7 Item Items

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan, Saç derinizi ve saçları yumuşak bir şekilde temizlemeye ve saç derisini yatıştırmaya, nemlendirmeye yardımcıdır.

Daha fazla detay

104.00 TL

52 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 520 tupara Toplam tutarı: 0.52 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan :

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan :

Marka Adı : Phyto

Ürün Adı : Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan

Ürün Miktarı : 200 ml.

Ürün Özellikleri : Saç derisinde yaşadığınız hassasiyet, tahriş, kuruluk sorunlarını gidermeye yardımcı olmak için tasarlanmış şampuandır. Saç derisini rahatlatarak hassasiyetini yatıştırmaya, deriyi nemlendirmeye ve saçlarınızın sağlıklı görünüm kazanmasını sağlamaya yardım eder. Alerji yapma riski en alt seviyede tutularak üretilmiştir. Saç derinizi yumuşak bir şekilde arındırmaya yardımcı olur.

Sonuç : Hassas, tahriş olmuş, kuru saç derisine bakım sağlamaya yardımcı şampuandır.

Kullanım Şekli : Islak saçlara masaj yaparak uygulayınız, 2 dakika kadar bekledikten sonra saçlarınızı durulayınız.

İçerik : Semiz otu özütü, ıhlamur, çarkıfelek çiçeği, hindiba kökü özü içermektedir. İçeriğinde sülfat bulunmaz.

Banyo yapmak kişisel bakımın bir parçasıdır. Banyo sırasında saçlarımızda musluk suyunun ve temizleme sırasında kullandığınız şampuanların etkisiyle kolayca kurur ve tahriş olabilir. Saçlı deri de tıpkı vücudumuzdaki diğer bölgelerdeki cildimiz gibi bakıma gereksinim duyar, kolayca yıpranabilir.

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan :

Saçlı deride yaşanan sorunlar saçların yapısını da etkiler bu nedenle sorununuz için uygun olan ürünleri kullanmak çok önemlidir.

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Phyto Şampuan, saçlı deride yaşadığınız tahriş, kuruluk, hassasiyet sorunu için tasarlanmıştır. Saçlı dokuyu nazik bir şekilde temizlerken, nem vermeye, yatıştırıcı bakım sağlamaya yardım eder. İhtiyacı olan bakımı ve nemi alan saç derisi ile daha sağlıklı ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz. İçeriğinde sülfat bulunmayan şampuanın alerji yapma riski en alt seviyede tutulmuştur. Saçlı deriyi yumuşak bir şekilde temizlerken saç tellerine de bakım yapmaya yardımcı olur.

Saçların yıkanması önemli bir konudur. Çünkü saçlarımızı bazen her gün, bazen gün aşırı yıkarız ve sık yıkanan saçlar yanlış ürünler kullanıldığında kolayca hasarlanır, saç derisi ve saç telleri zarar görebilir bu nedenle kullanacağınız ürünü özenle seçmeli, yaşadığınız soruna yönelik ürünler kullanmalısınız.

Phyto ürünleri, bitkisel içeriklerle formüle edilmişlerdir ve saçlarınız için pek çok farklı ürün çeşidine sahiptir. Yaşadığınız sorunlara ve saçınızın ihtiyacına uygun olan ürünü seçerek, siz de saçlarınızda istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.

Phyto PhytoApaisant 200 ml - Hassas ve Yıpranmış Saç Derisini Rahatlatmaya Yardımcı Şampuan, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata fırsatı ile satılan bir üründür, inceleyin, indirim fırsatlarını siz de yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Ayrıca elektriklenen saçların kullanımı için uygun bir bir diğer ürünümüz Phyto Şampuan, ipeksi bir saç görünümü sunmaya çalışır. Saçları temizlerken, saçın nem dengesini de korumaya çalışır.Ananas özü ve celandula ekstresi içerir. Saçı yatıştırmaya ve düzleştirmeye yardımcı olur.Saçları temizlemeye ve elektriklenmesini önlemeye yardımcıdır.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler