Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul

Kargolanma Süresi: 1 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

30080

Markası : Phyto

Barkod : 3338221000033

Son 1 Ürün

1 Item Items

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul, saçlardaki dökülmeyi azaltmaya, saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

379.00 TL

253.93 TL

33% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2539 tupara Toplam tutarı: 2.54 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul :

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul

Marka Adı : Phyto

Ürün Adı : Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul .

Ürün Miktarı : 1 Paket ürünün içinde her biri 7,5 ml olan 12 adet ampul bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri : Saçlarında dökülme sorunu yaşayan kadınlar için tasarlanmış olan bir üründür. Kadın tipi saç dökülmesi düşünülerek hazırlanan ürün, saçlarda yaşanan geçici, stres, diyet sonrasında oluşan ya da dönemsel saç dökülmeleri sorunlarını gidermeye, saçlara canlılık, bakım etkisi vermeye ve daha sağlıklı uzamalarını desteklemeye yardım eder. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile saçların hacim kazanmasını sağlamaya yardımcıdır.

Sonuç : Kadınlarda yaşanan saç dökülmelerinde azalma sağlamaya, saçlara daha sağlıklı ve gür bir yapı kazandırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Dökülme sorunu yaşıyorsanız, banyodan sonra havlu yardımı ile saçların ıslaklığını alınız ve ardından saçların diplerine kırdığınız ampülün tamamını masaj yaparak saç diplerine yediriniz. Kutunun içinde bulunan ağızlık yardımı ile uygulama yapınız. Haftada 3 defa uygulama yapınız. 1 ay boyunca uygulamaya devam ediniz. Uygulama yapıldıktan sonra saçlar durulanmamalıdır.

Saç bakımı yapmak için de; Haftada 1 uygulama yapmanız yeterli olacaktır, yaptığınız işlemlere 2 ay boyunca devam ederek saç bakımınızı kendiniz evde yapabilirsiniz.

İçerik : Sülfür amino asit, gingko biloba, kartopu çiçeği özleri, vitamin ve mineraller içerir.

Saçlarımız pek çok nedenle yıpranır, kırılır ya da dökülür, herkes parlak gür ve canlı saçlara sahip olamayabilir. Ancak saçlarımızın sorunlarını gidermeye yardımcı olabilmek için uygun bakım ürünleri kullanarak daha sağlıklı saçlara sahip olabiliriz.

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul

Özellikle kadınların saçları çok önemlidir, her kadın saçlarına önem verir ve güzel görünmeleri için uğraşır. Ancak saçlar bazen dökülür, canlılığını yitirir. Bunun pek çok nedeni olabilir. Özellikle de mevsimsel saç dökülmeleri, hamilelik sonrası dökülmeler, yaşadığınız stres, bazen diyet yaptığınızda saçların vitaminsiz kalması, dengesiz beslenme, sıkça uygulanan kozmetik işlemler, şekillendirme işlemleri saçlarınızın dökülmesine yol açabilir.

Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde genellikle farklı şekillerde görülür. Kadınlarda saçlar, saçın ayrılma noktalarından başlayarak seyrelmeye başlarken, canlılığını da kaybeder. Buralarda oluşan seyrelmeler arttığında kadınlar için oldukça üzücü bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Phyto Paris ürünleri, içerdiği bitkisel özlerle saçlarınıza bakım ve güzellik sağlamaya yardım eder.

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul, saçlarınızın köklerden itibaren beslenerek güçlenmesini sağlamaya yardım eder. Saçlarda yaşanan dökülme sorunlarında azalma sağlamaya yardım eden ürün, saçların daha canlı ve sağlıklı şekilde uzamalarınız da desteklemeye yardımcıdır.

Vichy Dercos Neogenic 14 Ampul de saç dökülmesisorunları için yardımcı bir üründür.

Phyto Phytocyane Ampul 12 x 7.5 ml - Kadın Tipi Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Ampul, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.