Phyto Phytoelixir Set

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

41387

Markası : Phyto

Barkod : 3338221001184

44 Item Items

Phyto Phytoelixir Set, Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask 200ml + Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Shampoo 200ml + Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream 30ml

Daha fazla detay

295.00 TL

221.25 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2212 tupara Toplam tutarı: 2.21 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Phyto Phytoelixir Set

Marka Adı: Phyto

Ürün Adı: Phyto Phytoelixir Set

Ürün Miktarı: Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask 200ml + Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Shampoo 200ml + Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream 30ml

Ürün Özellikleri:

Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask 200ml

- Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask, aşırı kuru saçlar için yoğun besleyici özelliklere sahip saç bakım maskesidir.

- Yoğun ve zengin içeriğiyle en kuru ve yıpranmış saçları bile rahatlıkla eski güzel görünümüne kavuşturmaya yardım eder.

- Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask’ın içeriğinde Macadamia Yağı, Nergis Çiçeği Mumu ve Sabun Otu Özü bulunmaktadır.

- Macadamia Yağı: Saçları uzun süreli olarak kuvvetlendirmeye yardım eder. Saçların canlılık, parlaklık kazanmasına ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardım eder. Yıpranmış saçların doğal görünümüne ulaşması için katkıda bulunur.

- Nergis Çiçeği Mumu: Saçların doğal parlaklığını kazanmasına ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına yardım eder. Saç derisini nemlendirmeye destek olur.

- Sabun Otu Özü: Saçlara kuvvet ve canlılık vermeye yardım eder. Saç derisinin doğal bir şekilde yenilenmesine ve doğal haline kavuşmasına destek olur. Saç derisini kurutmadan temizlemek için idealdir.

- Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Mask, aşırı kuru saçların beslenmesine ve nemlenmesine yardım eden saç bakım maskesidir.

- Saçın beslenmesine ve güçlenmesine destek olur.

Kullanım Şekli:

İnce Telli Saçlarda: Şampuanlama sonrası hafif nemli saçınıza uçtan uca uygulayınız ve saça eşit bir şekilde dağıtarak 2 ile 3 dakika bekletiniz. Sonrasında iyice durulayınız.

Kalın Telli Saçlarda: Şampuanlama sonrası hafif nemli saçınıza uçtan uca uygulayınız ve saça eşit bir şekilde dağıtarak 5 ila 10 dakika bekletiniz. Sonrasında iyice durulayınız.

Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Shampoo 200ml

- Çok kuru saçların yoğun bir şekilde beslenmesine yardım eden saç bakım şampuanıdır.

-Saçları yoğun bir biçimde beslemeye, korumaya ve saçların ışıltılı bir güzelliğe ulaşmasına yardım etmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

- Sülfat içermeyen ve hafifçe köpüren yapısıyla saç telinin etrafını besleyici formülü ile sararak saçı ağırlaştırmadan yeniden canlandırmaya destek olur.

- Saçların son derece yumuşak, esnek olmasına ve ışıl ışıl parıldamasına yardım eder.

- Saçları nemlendirmeye ve saçların dolgun bir görünüme kavuşmasına destek olur.

- Phyto Phytoelixir İntense Nutrition Shampoo’nun içeriğinde Macadamia Yağı, Nergis Çiçeği Mumu ve Sabun Otu Özü bulunmaktadır.

- Saç derisinin doğal bir şekilde yenilenmesine ve doğal haline kavuşmasına destek olur.

Kullanım Şekli: Bir ceviz büyüklüğünde şampuan yeterlidir. Nazikçe masaj yaparak ıslak saçlarınıza uygulayınız. Bol su ile iyice durulayınız.

Phyto Phytoelixir Cleansing Care Cream 30ml

- Çok kuru saçlar için temizleyici aynı zamanda besleyici bakım kremidir.

- Çevresel etkenler saçların yıpranmasına ve doğal görünümünü kaybetmesine sebep olabilir. Bunun sonucunda saçlarınız tüm ışıltısını kaybedebilir.

- İçeriğindeki yoğun besleyici etkiye sahip iki aktif içerik ile saçınızı güçlendirmeye yardımcı olur.

- Nergis çiçeği mumu, saçların beslenmesine, ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına ve nadir bir güzelliğe kavuşmasına yardım etmek için nergis çiçeği mumu içerir.

- Saçların dolgunlaşmasına ve korunmasına katkı sağlar.

- Saçların ihtiyacını karşılamaya yardım eden yoğun içeriğiyle, uygulama sırasında köpürme yapmaz.

- Makadamia yağı, saçları uzun süreli olarak kuvvetlendirmeye çalışır. Saçların canlılık, parlaklık kazanmasına ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

- Sülfat içermeyen formülasyonu ile saçınızı nazikçe temizlemeye destek olur.

Kullanım Şekli: Yoğun ve hızlı bir bakım için nemli veya kuru saçlara uygulayabilirsiniz. Saçlara uçtan uca uygulayınız ve saçlara eşit bir şekilde dağılmasını sağlayınız. 2 ile 3 dakika bekletiniz. Sonrasında iyice durulayınız. Bu uygulama sonrasında saç kremi kullanmayınız.

Phyto markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.