Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske

30087

Markası : Phyto

0 Item Items

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske, yıpranmış, kuru ve nemini kaybeden saçlara canlılık, yumuşaklık ve nem vermeye, saçın hasarlarını onarmaya, parlaklık vermeye yardımcı bakım maskesi bitkisel keratin destaği sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

184.00 TL

165.6 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 1655 tupara Toplam tutarı: 1.66 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske :

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske

Marka Adı : Phyto

Ürün Adı : Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske

Ürün Miktarı : 200 ml.

Ürün Özellikleri : Yıpranmış, hasarlanmış ve zayıf saçlar için tasarlanmıştır, saçlara yoğun bakım ve onarım, yumuşaklık sağlamaya yardımcıdır. Saç tellerini onararak koruma sağlamaya, nemlendirmeye yardımcıdır. Saçlarınıza daha düzgün ve canlı bir görünüm kazandırmak için çalışır.

Sonuç : Yıpranmış saçlara bakım ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı bakım sunar.

Kullanım Şekli : Saçlarınızı uygun şampuanla yıkadıktan sonra saçın suyunu havlu ile alınız, ardından saçların uç kısımlarına, saç tellerine diplere getirmeden ürünü uygulayınız. Saçlarınız normal ya da ince telli ise ürünü saçlarda 3-5 dakika kadar bekletiniz, saçlarınız kalın telli ve çok kuru ise ürünü 10 dakika kadar saçlarınızda beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

İçerik : Bitkisel keratin, hiyalüronik asit, seramidler, nar ekstreleri içermektedir.

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske

Saçlar pek çok nedenle yıpranırlar, hasarlanırlar. Saç telleri güneşin etkisiyle, sıkça kullanılan ve saçınıza uygun olmayan kozmetiklerle, şekillendirme işlemleri ile deniz ya da musluk suyunun kurutucu etkisiyle, sert fırçalamalarla saçlarınız yıpranabilir. Saçlara düzenli olarak bakım yapıldığında hasarlanmalarını önleyebilirsiniz.

Ancak saçlar çeşitli nedenlerle hasarlandığında yine uygun ürünlerle bakımları yapılmalı ve saçların canlı, parlak ve yumuşak şekilde uzamaları desteklenmelidir.

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske, yıpranmış, kuru, hasarlı saçlara bakım sağlamaya yardımcı olabilmek için tasarlanmış, maske formu ile daha kısa sürede yoğun bir bakım sunmaya yardımcı bir saç bakım ürünüdür.

Yoğun onarıcı etkisi ile saçların dış tabakasını onararak daha düzgün görünmesini sağlamaya, saçın nemini korumaya ve nem vermeye, keratin desteği sağlamaya yardım ederek, saçlara esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırmak için yardımcıdır. Saçların tellerini sararak hasarlara kaşı korunmasını desteklemeye de yardımcı olur. Düzenli kullanımla saçlarınız daha parlak ve canlı bir görünüm kazanabilir.

Phyto Paris ürünleri doğanın gücünü ürünlerinde kullanmaktadırlar. Farklı saç sorunları ve farklı özellikteki saçlara özel pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. 1968 Yılından beri en iyisi için çalışmakta ve doğanın güzelliği ve çarpıcı etkisini saçlarınıza taşımaktadır.

Phyto Phytokeratine Mask 200 ml Maske, Turuncu Kasa sayfalarında ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler