Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

11194

Markası : Phyto

2 Item Items

Zayıf saç kökleri ve uçları için geliştrilmiş olan, Phyto Phytokeratine Repairing Serumu, ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdan sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

164.00 TL

98.4 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 984 tupara Toplam tutarı: 0.98 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml

Saçlarımız tıpkı cildimiz gibi düzenli olarak bakım isteyen hassas ve narin yapıdadır. Saç şekillendirme işlemleri, kimyasallar, güneş ışınları, rüzgar, kuru-soğuk hava gibi durumlar saçları yıpratabilir. Yağmur,fazla sıcaklık ve nem ise saçlarda elektriklenmelere sebep olmaktadır.Elektriklenen saç kabarır, bu yüzden taranması zorlaşır.

Saç şekillendirme işlemleri saçların zamanla yıpranmasına, uçlarının kırılmasına, saçlarda kopmalara, kırılmalara ve dökülmelere sebep olabilir. Saç için geliştirilen onarıcı serumlar, zayıf ve kırık saç uçları ile saçları onarmaya yardım eder.

Saçın yapısını ve sorununu analiz ederek, uygun ürünlerle saçın bakımı yapılmalıdır. Phyotosolba Laboratuarları, bitkilerle saç bakımı konusunda çalışmaktadır.

Fön, maşa, perma gibi saç şekillendirme işlemleri, Saç telinin nemini azalttığı ve telleri zayıflattığı için, kırılmaları hızlandırır.Düzenli bakımlar yaparak saçınızı güçlendirebilirsiniz.

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml, zayıf saç kökleri ve uçları için geliştirilen onarıcı serum.

Hasarlı saçları ve saç uçlarını onarmaya yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Bitkisel keratin, hyaluronik asit ve ipek proteinlerinin birleşimini içerir.

Cansız ve zayıf saçlar için formüle edilmiştir. İpek peptikleri ve Brezilya palmiye yağı kompleksi içeren ürün, saçlara ışıltı ve parlaklık kazandırmaya yardımcı olur.

Saç tellerini onarmaya, güçlendirmeye yardım eder.

Kullanım Şekli:

Kuru veya nemli saça, saç uçlarına bir damla kadar uygulayın. Durulama gerekmez. Günlük kullanılabilir.

Phyto Phytokeratine Repairing Serum 30 ml, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Saçlar kadınlar için önemlidir, gür, parlak ve yumuşacık saçlara sahip olmak isteriz. Saçlarımızın rengini parlatmak, değiştirmek ya da beyazları kapatabilmek için boyamak isteriz. Ancak her ürün saçlarımızda istediğimiz etkiyi sağlamaz. Phyto saç boyası, bitki ekstresiyle formüle edilmiş kalıcı saç boyasıdır.Pek çok farklı rengi bulunmaktadır.Saçlarda doğal, ışıltılı, parlak renkler ve beyazlarda kapatıcılık sağlamaya yardım eder.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler