Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml. Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

30081

Markası : Phyto

Barkod : 3338221000026

Son 4 Ürün

4 Item Items

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml. Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum, erkeklerin saç köklerine güç kazandırarak dökülmesini azaltmaya ve saçların daha sağlıklı bir forma kavuşmasını sağlamaya yardımcı olur.

Daha fazla detay

464.00 TL

278.4 TL

40% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2783 tupara Toplam tutarı: 2.78 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml. Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum :

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml .Adet Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum

Marka Adı : Phyto

Ürün Adı : Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml. Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum

Ürün Miktarı : 1 paket içerisinde 12 adet serum bulunmaktadır. Serum şişleri 3.5 ml olarak tasarlanmıştır.

Ürün Özellikleri : Ürün 4 patente sahip formülü ile saçların dökülme sorunu ile savaşarak saçların dökülmesini azaltmaya çalışır. Erkeklere özel tasarlanmış olan ürün serum formu ile saçların diplerine uygulanarak saç tellerinin yaşam süresinde uzama sağlamaya yardımcı olur. Saçların köklerinin ve tellerinin güçlenmesini sağlamaya yardımcı olur.

Sonuç : Erkeklerde görülen saç dökülmesi sorunu için yardımcı serumdur.

Kullanım Şekli : Duş sonra havlu ile saçlarınızı kuruttuktan sonra saç derisine ürünü iyice yediriniz. Kutunun içinde bulunan ağızlık yardımı ile uygulama yapabilirsiniz. Haftada 2 defa uygulama yapmanız ve uygulamaya 3 ay boyunca devam etmeniz önerilmektedir. Saç diplerine uyguladıktan sonra durulama yapılmaz.

İçerik : Shiitake mantarı, yabani elma ekstresi, serenoa ekstresi, temel yağlar, solanum glikoproteinler, üzüm çekirdeği prosiyanoller içermektedir.

Erkek ve kadınlarda oluşan saç dökülmesi farklı şekillerde görülmektedir. Erkeklerde saçlar genellikle tepe kısımlardan başlayarak dökülmeye başlar, tepe açılırken alın bölgesi de giderek açılmaya başlar, saçlar zayıflar ve cansızlaşır, daha ileri seviyelerde ise tüy gibi olur.

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml .Adet Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum

Saçlarınızın rengi, kıvırcık ya da düz olması önemli değildir, her tip saç dökülebilir. Erkeklerde saç dökülmeleri daha sık karşılaşılan bir sorundur. Üstelik saç dökülmeleri genç yaşlarda da görülebilmektedir bu da erkekler için oldukça üzücüdür, kendilerini daha bakımsız ve yaşlı hissetmelerine neden olabilmektedir.

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum, saçların köklerini koruyarak her saç telinin yaşam süresini uzatmaya destek olur. Saç dökülmesineneden olan etkileri azaltmaya çalışarak dökülmeleri engellemeye ve saçlarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaya yardımcı olur.

Herkesin saçları önemlidir ve kıymetlidir. Saçlarımızın güzelliği, sağlıklı yapısı kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Bu nedenle saç kaybı yaşamak psikolojik açıdan da kendimizi kötü hissetmeye neden olabilmektedir. Saçlarımızı yetersiz ve dengesiz beslenme, sık kullanılan kozmetikler, yoğun ve giderilemeyen kepeklenmeler, yanlış şampuanlar bağlı olarak kaybedebiliriz, üstelik saç kayıpları sadece erkeklerde değil, kadınlarda da sıklıkla karşılaşılan bir sorundur.

Phyto Phytolium 4 Serum - 12 x 3.5 ml. Erkek Tipi Kronik Saç Dökülmesine Karşı Serum, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.