Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pierre Fabre

Pierre Fabre çalışmalarını, Fransa' da Pierre labaratuvarlarında geliştirmektedir. Birçok bilindik markayı da bünyesinde taşıyan Pierre Fabre, dermokozmetik alanında, kullanıcıların ihtiyaçlarını araztırarak ve çözüm sunmaya çalışarak, ürünlerini geliştirmeye çalışmaktadır. Laboratuvarlarında çalışanlarla, uzmanlarla ve tüketicilerle arasındaki bağı koparmadan çalışmalarını sürdürmektedir.

Pierre Fabre Ürünleri


Çok uzun yıllardır çalışmalarını tüketici ihtiyaçlarını ve sorunlarını araştırarak sürdüren Pierre Fabre markası, çalışmalarını Fransa da Pierre Fabre Labarotuvarlarında sürdürmektedir. Dermokozmetik alanında, tüketicilerin sağlığını göz önünde bulundurarak, ürünlerini geliştirmektedir. Pierre Fabre birçok önemli markayı, bünyesinde taşımaktadır.

Pierre Fabe laboratuarlarında, eğitimli personeller, hastalar, doktorlar ve eczacılar arasındaki bağı koruyarak, çalışmalarını yürütmektedir.

Cilt bakımı, estetik bir görünüm ve sağlıklı bir yaşam açısından oldukça önemlidir. Dexeryl Creme, yoğun nemlendirici özelliği bulunan bir üründür. Cilt birçok faktöre bağlı olarak kuruyabilir. Yanlış ürün kullanımı, değişen hava koşulları, güneşe maruz kalma sonucu gibi etkenler ciltte kuruluğa neden olabilir. Kuruyan cilt solgun, mat ve cansız görünür.

Dexeryl Creme, kuru, çok kuru ve hassas ciltlerde nemlenme sağlamaya, cildi yatıştırmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Cilt tarafından kolayca emilir ve ciltte yağlı bir his bırakmaz. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlayabilir. Güzel, sağlıklı bir cilde sahip olmanın yollarından biri doğru ürünlerle, düzenli olarak bakım yapmaktır. Ciltteki kaşıntıyı, kızarıklığı, rahatsızlık hissini hafifletmeye çalışır.

Pierre Fabre Ürünleri ve Fiyatları

Cildin sağlıklı bir görünümde olması, düzenli uykuyla, düzenli ve dengeli beslenmeyle ve genetik faktörle de yakından ilgilidir. Bunun yanı sıra parlak, yumuşak bir cilde sahip olmak için, cilt yapısına uygun ürünler kullanmak gerekir. Cilt yapısı çok hassastır, her ürünü kullanmak uygun değildir. Her cildin ihtiyacı ve yapısı farklıdır.

Ağız ve diş bakımının düzenli yapılması, sağlık açısında önemlidir. Ağız ve diş bakımının en önemli adımlarından biri de temizliktir. Dişler uygun ürünlerle, yeterli sürede fırçalanmalıdır. Ancak dişleri fırçalamak, ağız bakımı için yeterli olmayabilir. Etkili bir ağız bakımı için, damağın, diş etlerinin ve dilin de temizlenmesi gerekir.

Yenilen içilen besinlerin atıkları, diş ve diş etlerine yapışarak plak oluşumuna neden olabilir. Bu plaklar düzenli olarak temizlenmediğinde diş eti rahatsızlıklarına veya diş çürüklerine neden olabilir. Arthrodont Diş Eti Macunu, diş etlerinde oluşan plakları gidermeye ve ağız bakımınızda etkili olmaya çalışır. Diş sağlığını korumaya da yardımcı olur. Diş etlerini uyararak, masaj etkisi sağlamaya çalışır.

Bakımlı olmak bir bütündür. Vücudun sadece belirli bir bölgesiyle veya tek bir ürünle sınırlanmaz. Cildin temizlenmesi, nemlendirilmesi, sıkılaştırılması gibi işlemler, farklı ürünlerle sağlanır. Cilt bakımında her zaman cildin yapısına ve ihtiyacına uygun ürünler kullanmak gerekir. Kişisel bakımların düzenli olarak yapılması hem sağlık açısından hem de estetik açısından büyük önem taşır.

Pierre Fabre, bakımınızı tamamlamanıza yardımcı ürünler geliştirmiştir. Pierre Fabre ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.