Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Plantur

Plantur 39 markasında bulunan saç bakımı ürün çeşitleri ile özellikle menopoz döneminde yaşanan saçlardaki zayıflama sorunu ile savaşabilirsiniz.

Plantur 39 Ürünleri

Plantur 39 doğadan gelen saf bitkisel içerikler ile tasarlanmış saç bakım ve temizliği için ürünlerden oluşan bir markadır.

İnce ve kırılgan yapıda olan saçlar için tasarlanmış olanPlanturşampuan özellikle hormonal nedenlere bağlı olarak yaşanan saç dökülmesi sorunları için tasarlanmıştır. Saçlara canlılık kazandırmaya ve kırılganlıklara karşı kuvvetlendirmeye yardım eder.

Plantur 39 Şampuan İnce ve Zayıf Saçlar İçin Caffeine Shampoo 250ml, kafein, fito kompleks, çinko, provitamin B5, pantenol, niasin ile formüle edilmiştir. Özellikle hormonların değiştiği ve menopoza girildiği 40’lı yaşlardan sonra kullanabileceğiniz şampuan ile yaşlanma ve hormonlara bağlı saç zayıflaması ve seyrelmesi sorunu ile savaşabilirsiniz.

Kadınların ve erkeklerin yaşadığı saç dökülme şekilleri farklı olarak gerçekleşir. Kadınlarda östrojen hormonlarının azaldığı dönemde saçlarda belirgin bir yıpranma ve seyrelme sorunu görülebilir. Bu da zaten hormonlar nedeniyle değişik duygu durumları yaşayan kadınlar da oldukça üzücü olabilmektedir. Kadınların bu dönemde saçlarını güçlendirmeye, canlandırmaya ve sağlıklı bir görünüm vermeye yardımcı olan Plantur şampuan içerdiği vitaminler ve etken maddeler ile saçlı deriyi ve saç köklerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Saçların sorunlarının çoğu saçlı deriden kaynaklıdır ve saçlı deriye müdahale edilerek düzene girebilmektedir. Bu nedenle Plantur 39 Şampuan İnce ve Zayıf Saçlar İçin Caffeine Shampoo, saçlı derideki saç köklerine uyarıcı etki sağlayarak daha canlanmış bir yapıya kavuşmalarını sağlamaya yardımcı olur. Saç kökleri bazı dönemler uyuma evresine geçerler ve bu uyuyan saçlar uyandırılmadığında uyku evresinde ölür, yani dökülür. Hormonal değişimlerin de saçların uyuma evresine geçmesinde etkisi görülebilmektedir. Uygun ürünler kullanarak uyuyan saçların yeniden canlanması sağlanabilir.

Plantur Ürünleri ve Fiyatları 

Plantur 39 Şampuan Boyalı ve Stres Altındaki Saçlar İçin Caffeine Shampoo 250 ml, Doğal buğday özü ve provitamin B5 içeriği ile zayıflamış ve boyalı saçlarda yumuşak bir temizlemeye gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bu şampuan da hormonal değişimler ve buna bağlı saçlarda güçsüzlük, yıpranma yaşandığı dönemde kullanılabilecek bir şampuandır. Kadınların menopoz döneminde hormonlara bağlı olarak vücutlarında pek çok değişiklik yaşanabilir. Ciltlerinde, saçlarında, duygusal durumlarında yaşadıkları değişimler bazen can sıkıcı olabilmektedir. Vücutlarında yaşadıkları bazı olumsuz değişimler de kişiyi etkiler. Bu dönemde yaşadıkları saçlardaki zayıflık, dökülme ve cansızlık sorunları için tasarlanmış olan şampuan boyalı saçlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Boyanın neden olabileceği zararı azaltmaya, saçları köklerden besleyerek canlılık ve güç vermeye yardım eder.

Saç tellerini köklerden beslemeye ve saç tellerini sararak parlaklık ve canlılık kazandırmaya ve uyarıcı etki sağlamaya yardım eder.

Yapılan araştırmalarla saç derisinde yaklaşık 120000 adet saç kökü olduğu tespit edilmiştir.

Plantur 39 şampuanın içeriğinde bulunan etken maddeler tüm gün boyunca saç köklerinizde depolanarak etki göstermek için çalışırlar. Pek çok şampuan ve saç ürünü sadece saçta kaldığı süre boyunca etki eder bu markanın farkı ise daha uzun süre etki sağlayabilmesidir.

Plantur Şampuan Kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Plantur 39, Turuncu Kasa sayfasında bulabileceğiniz bir markadır. Sitemizi inceleyin indirim fırsatlarını yakalayın.