Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Playboy

Playboy markası cinsel içerikli yayınları ile bilinmektedir. Ancak 2010 yılından itibaren üretiiği prezervatif çeşitleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Playboy prezervatiflerin kullanımı kolay, pratik ve hassastır.


PLAYBOY Ürünleri

Playboy markası cinsel içerikli yayınları, dergileri ile bilinmektedir. 2010 yılından itibaren üretimine başladığı prezervatifler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Playboy kelimesinin, hayatın zevkli yanlarından faydalanan, bol zamanı ve parası olan, iyi yaşamayı seven çapkın erkek anlamlarına geldiği bilinmektedir.

Playboy condom ların 80 den fazla ülkede dağıtımı gerçekleşmiştir. Playboy prezervatifler, çeşitlilikleriyle tüketicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Cinsel yaşamın güvenli bir biçimde gerçekleşmesi çok önemlidir. Ancak sağlıklı ve güvenilir bir biçimde yaşanan cinsel yaşam, kişiye mutluluk getirebilir.

Playboy Ultra Thin (Süper İnce) 12'li Prezervatif, ince özellikte tasarlanmış bir üründür. Kayganlaştırıcı krem içerir ve doğal latex kauçuğundan üretilmiştir. Her bir prezervatif tek tek elektronik testlerden geçirilerek paketlenmiştir. Playboy prezervatiflerin kullanımı kolay, hassas ve rahattır. İlişki sırasında kendinizi daha güvenli ve özgür hissetmenizde etkilidir.

Playboy Ürünleri ve Fiyatları

Prezervatif, korunmak için bilinen en etkili yöntemlerden biridir. İstenmeyen gebeliklerin ve cinsel yollar ile bulaşabilecek hastalıkların riskini azaltmayı amaçlar. Ancak %100 bir korunma yöntemi değildir.

Prezervatifleri ambalajı içinde, direkt güneş ışığından uzakta, serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeye özen göstermelisiniz. Prezervatifler tek kullanımlıktır ve her bir ilişkide yeni bir prezervatif kullanılır.

Paketleme ve Gizlilik İlkemiz :

Bizimle çalışmaktan gerçek anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız bir ürünü kargoya ait paketleme torbası içerisinde ne olduğunu sadece siz ve biz biliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde ne olduğunu bilmemektedir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alış – verişlerinizde kredi kartı extrenize hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Playboy ürünlerini, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata bulabilirsiniz.