Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Plus White

Plus White markasında bulunan ağız ve diş temizliği, bakımı için yardımcı ürünler daha beyaz dişler, ferah bir nefes ve güzel gülüşler sunmak için tasarlanmıştır. Dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı ürünleri deneyerek farkını görebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Plus White  Ürünleri

Dünyaca ünlü Plus White markası insan dişleri üzerine yapmış olduğu birçok ürün ile kendini tüm dünyaya tanıtmıştır. Marka, özellikle sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşma adına 5 dk gibi kısa bir süre de uygulama yaptıktan sonra daha sağlıklı ve daha beyaz dişlere kavuşmanın formülünü müşterilerine vermektedir. Plus White, sağlıklı dişler için hem diş macunu üreten bir firma hem de normal diş ile birlikte takma dişlerinde ekstra beyazlatılmasını sağlamaktadır. Amerika menşeli bir firma olan Plus White ürünlerini özellikle Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere Asya ülkelerine yapmaktadır. Yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucunda sağlıklı ve beyaz dişlere kavuşmak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalarından biri olması da etkilerinin bir sonucudur.

Diş sağlığı ve temizliği için ürünler tasarlayan Plus White markası hem daha sağlıklı bir ağız ve dişler hem de daha üstün beyazlık sunmak için çalışmaktadır.

Tasarlamış olduğu ürünleri ile dişlerinizde yaşadığınız farklı sorunlara çözüm bulabilir, düzenli kullanımla daha beyaz ve sağlıklı diş ve ağıza sahip olabilirsiniz.

Plus White markasında bulunan ürünler size birden fazla etki sağlamaya yardım edecektir.

Plus White Ekstra Beyazlatıcı Peroksitli Diş Macunu 60 gr, dişlerinizde zaman içerisinde oluşan lekeleri etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olur ve tartar oluşumlarında azalma sağlamaya da yardımcı olur.

Peroksit ile formüle edilen ürün ekstra beyazlık sağlamaya yardım eder.

Dişlerinizde genellikle tükettiğiniz gıdalardan dolayı zaman içerisinde lekeler oluşur ve dişler doğal beyazlığını kaybeder. Çay, kahve, sigara, şarap renkli ve boyalı içecekler, yiyecekler dişlerde kötü bir görünüme neden olabilir ayrıca dişlerde biriken tartarlar plak oluşumlarına ve dişlerin çürümesine neden olabilir

Plus White Ürünleri ve Fiyatları

Plus White Ekstra Beyazlatıcı Peroksitli Diş Macunu ile dişlerde temizlik ve doğal beyazlığa çok kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.

Plus White Kahve Tutkunları İçin Beyazlatıcı Diş Macunu 100 gr, özellikle kahveyi fazla tüketen ve sigara içenlerin daha fazla beyazlık ve daha ferah bir nefes için kullanabilecekleri bir üründür.

Kahvenin dişlerde bıraktığı o koyu lekeler özellikle sık kahve tüketenlerde kolayca gitmez. Özellikle tüketilen kahve kokusu nefesinize bile işler. Şimdi, bu olumsuz etkileri düşünmeden rahatça kahvenizi içebileceksiniz. Nefesinizde sağladığı uzun süreli ferahlık etkisi ve tartarların giderilmesi ile de etkili bir diş ve ağız temizliği yaşayabilirsiniz.

Plus White Sigara İçenler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu 100 gr, sigara içen kişilerin dişlerinde yaşadıkları sararmalar ve lekeleri gidermeye ve nefesinizi tazelemeye yardım edecek.

Sigaranın sağlığa olumsuz etkileri bilinmekle birlikte özellikle dişlerde neden olduğu sararma ve nefesinizin kokması da son derece rahatsızlık verici olabilir.

Plus White Sigara İçenler İçin Beyazlatıcı Diş Macunu dişlerinizin cilt tonunu doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olarak rahatça gülümsemenizi de sağlayacak.

Dişlerin düzenli olarak fırçalanması ve ağız bakımınızın yapılması ile daha sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Dişlerde biriken tartarlar temizlenmeli ve dişler çürük oluşumlarına karşı korunmalıdır.

Plus White markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.