ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi (5 Gün Önce)

40606

Markası : Predictor

0 Item Items

Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi (5 Gün Önce)

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi (5 Gün Önce)

Marka Adı: Predictor

Ürün Adı: Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi (5 Gün Önce)

Ürün Özellikleri:

- Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi, yüksek hassasiyeti sayesinde adet gecikmesinden 5 gün önce kullanılabilir.

Predictor® EARLY ne zaman kullanılmalıdır ?

- Predictor® Early adet gecikmenizden 5 gün önce kullanılabilir.

- Predictor® Early günün herhangi bir saatinde kullanılabilir.

- Eğer testi erken yapıyorsanız günün ilk idrarını kullanmanız tavsiye edilir.

- Kapağı geri takın ve çubuğu gösterge penceresi üste gelecek şekilde düz bir yüzeye koyun. İdrar uygulandıktan sonra yaklaşık 30 saniye boyunca testin çalıştığını gösterir saat sembolü yanıp sönmeye başlar.

- Sonucu okumadan önce 3 dakika bekleyin.

- Yaklaşık 3 dakika içinde gösterge penceresinde bir EVET+ veya HAYIR- yanıtı belirecektir.

- Testi çok erken yaparsanız hamile olmanıza rağmen idrarınız da testin tespit edebileceği yeterlilikte hCG olmayabilir. Eğer negatif sonuç alırsanız ve buna rağmen hamile olduğunuzu düşünüyorsanız yeni bir Predictor® Early ile adet gecikmenize daha yakın bir günde testi tekrarlayın.

- Eğer sonuç pozitifse, yine de adet görmeniz mümkün. Gebe kalma ile adetin geciktiği gün arasındaki sürede implantasyon veya diğer biyolojik sorunlar sebebiyle hala erken düşük riski vardır. Bu sebeple hamile olup olmadığınızı doğrulamak için adet görmeyi beklediğiniz gün Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi almanız tavsiye edilir.

- Eğer düzensiz adet görüyorsanız, geçen aylardaki en uzun adet döneminizi baz alarak yapın.

Sonuç pozitif çıkarsa ne yapmalıyım?

- Eğer test sonucu pozitif çıkarsa hamile olduğunuzu gösterir. Hamileliğinizi doğrulaması ve sonraki adımları görüşmek için doktorunuza danışmanız önerilir. Doğum öncesi erken bakım hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşır.

Sonuç negatif çıkarsa ne yapmalıyım?

- Eğer test sonucu negatif çıkarsa bu hamile olmadığınızı veya testi erken yaptığınızı gösterir. Bir hafta içerisinde adet görmezseniz yeni bir Predictor® ile testi tekrarlayın. Sonuç hala negatif ise ve hala adet görmediyseniz doktorunuza danışın.

Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi birden fazla kullanabilir miyim?

- Hayır, her test sadece bir kez kullanılır.

- Pozitif sonuç değişmeden kalır ve sevdiklerinize göstermek veya bebeğinizin ilk albümüne koymak için hatıra olarak saklayabilirsiniz. Sadece bir tıkla sonucun okunduğu kısmı saptan ayırabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler