ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Predictor Early Erken Gebelik Testi (6 Gün Önce)

8570

Markası : Predictor

1 Item Items

Predictor Early Erken Gebelik Testi ürününü, sayfamızda bulabilir ve avantajlı fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

29.90 TL

19.43 TL

35% indirim

- +

Kazanacağınız puan 194 tupara Toplam tutarı: 0.19 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Predictor Early Erken Gebelik Testi

Ürün Özellikleri: 

- Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5 mIU/ml'nin altındadır. Predictor® Early Erken Test, yüksek hassasiyeti sayesinde adet gecikmesinden 6 gün önce kullanılabilir.

Predictor® EARLY ne zaman kullanılmalıdır ?
- Predictor® Early adet gecikmenizden 6 gün önce kullanılabilir.

- Predictor® Early günün herhangi bir saatinde kullanılabilir.
- Eğer testi erken yapıyorsanız günün ilk idrarını kullanmanız tavsiye edilir.

- Testi çok erken yaparsanız hamile olmanıza rağmen idrarınız da testin tespit edebileceği yeterlilikte hCG olmayabilir. Eğer negatif sonuç alırsanız ve buna rağmen hamile olduğunuzu düşünüyorsanız yeni bir Predictor® Early ile adet gecikmenize daha yakın bir günde testi tekrarlayın.

- Eğer sonuç pozitifse, yine de adet görmeniz mümkün. Gebe kalma ile adetin geciktiği gün arasındaki sürede implantasyon veya diğer biyolojik sorunlar sebebiyle hala erken düşük riski vardır. Bu sebeple hamile olup olmadığınızı doğrulamak için adet görmeyi beklediğiniz gün Predictor® Gebelik Testi almanız tavsiye edilir.

- Eğer düzensiz adet görüyorsanız, geçen aylardaki en uzun adet döneminizi baz alarak yapın.


Predictor® Early ne kadar doğru sonuç verir?
.
3 dakikanın sonunda sonuç penceresinde çizgi belirmedi. Ancak daha sonra belirdi. Yanlış birşey olabilir mi?

- Sonuç penceresinde 15 dakika içerisinde çizgi oluşursa sonuç pozitiftir.

Test sonucum uçup gitmeden veya değişmeden ne kadar süreli kalır?

- Pozitif sonuç değişmeden kalır ve hatıra olarak saklanabilir. Ancak zemininin rengi koyulaşabilir. Test 3 dakika bekledikten sonra hemen okunmalıdır. 15 dakikadan fazla beklemiş testi değerlendirmeye almayın.

Sonuç pozitif çıkarsa ne yapmalıyım?

- Eğer test sonucu pozitif çıkarsa hamile olduğunuzu gösterir. Hamileliğinizi doğrulaması ve sonraki adımları görüşmek için doktorunuza danışmanız önerilir. Doğum öncesi erken bakım hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı açısından büyük önem taşır.

Sonuç negatif çıkarsa ne yapmalıyım?

- Eğer test sonucu negatif çıkarsa bu hamile olmadığınızı veya testi erken yaptığınızı gösterir.  Bir hafta içerisinde adet görmezseniz yeni birPredictor® ile testi tekrarlayın. Sonuç hala negatif ise ve hala adet görmediyseniz doktorunuza danışın.

Predictor® EARLY erken gebelik testini birden fazla kullanabilir miyim?

- Hayır, her test sadece bir kez kullanılır.

- Pozitif sonuç değişmeden kalır ve sevdiklerinize göstermek veya bebeğinizin ilk albümüne koymak için hatıra olarak saklayabilirsiniz. Sadece bir tıkla sonucun okunduğu kısmı saptan ayırabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
30 Haz. 2014
(5/5
Başlık :
kesinlikle güvenilir bu marka. tavsiye ederim
(Predictor Early Erken Gebelik Testi (6 Gün Önce))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler