Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Prima

Bebek bezi konusunda lider konumda olan Primamarkası, bebeğinizin günboyu ve gece kuru kalmasına yardımcı olan bebek bezleri tasarlamaktadır.Bezlercilde uyumlu yapıdadır ve esnek bantları ile bebeğin kolay hareket etmesine yardım eder.

16 ürün var.

Prima Ürünleri

Prima, herkesin bildiği ve önerdiği bir bebek bakım markası olarak bugün dünyanın bir çok yerinde tercih edilen ve önerilen bir markadır. Bebeklerin gelişim döneminde daha rahat ve keyifli büyüyebilmeleri için onlar için gerekli hijyen ve bakımı uygun bir şekilde sunma hedefinde olan marka daima kendi alanında en kaliteli ve sağlıklı ürünleri sunmak için çalışmalar yapmaktadır. Sürekli olarak gelişimden yana olan ve çağdaş bir çözüm markası olarak tercih edilen Prima bu yapısı ile ciddi bir araçtır. Pek çok uzman tarafından geliştirilen bu ürünler aynı zamanda kullanıcılar tarafından da önerilmektedir.

Victor Mills tarafından kurulan Prima, yeni yöntemler arayan Mills'in üstün çalışmalarıyla ortya çıkmıştır.

Procter & Gamble için çalışmakta olan Victor Mills öncelikle kullan at çocuk bezlerini tasarlamak için çalıştı. 1950'li yıllarda tasarlanan bu bezler hem anneler, hem de bebekler için çok büyük kolaylık olmuştur.

1960'lı yıllarda ise üretilen Prima (pampers) bezler mağazalar da yerlerini aldılar.

1970'li yıllarda çengelli iğnenin yerini belde kullanılan bantlar aldı ve 1980'li yıllarda ise bezlerin içlerine emici özellikli jeller koymaya başladılar, aynı zamanda bacak kısımlarına esneklik ve iç yapısına yumuşaklık verdiler.

1960'lı yıllarda ise ultra ince özellikte bez geliştirdiler.

Günümüzde ise çeşitli özelliklere sahip Prima bebek bezleri hem en iyiyi, en kuru hissi, en yumuşak dokuyu size sunmak için çalışmaktadır.

Prima bebek bezlerinin yanı sıra bebeklere özel ıslak havlu çeşitleri de tasarlamaktadır.

Prima Premium Care, pamuksu yumuşaklık, nefes alan yüzey, bebeğin rahat hareket edebilmesi için esnek kenarlara sahiptir.

Prima Premium Care 2 Beden Mini İkiz Paket 62`li, 3 ve 6 kilogram arasındaki yeni doğan bebeğinizin kullanımına uygundur. Petek tabakası idrarı hızlı bir şekilde emerken bebeğin yeni doğan döneminde daha sıvı olan kakasını da daha hızlı bir şekilde emerek daha uzun süre kuru kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

Prima bezlerde bulunan ikinci tabaka ise ıslaklığın içinde hapsedilmesini sağlamaya yardım eder ve bebeğin cildi için son derece hassas ve yumuşak malzemeler ile formüle edilmiştir.

Prima Ürünleri ve Fiyatları

İçermiş oldukları losyon sayesinde de bebeğin cildini korumaya ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. Oldukça esnek bir yapıya sahip olan bantları da bebeğinizin hareketlerinde extra rahatlık sağlamaya yardımcıdır.

Prima Premium Care Yenidoğan İkiz Paket 50`liise 2-5 kilo arasındaki yeni doğan bebekler için özel olarak tasarlanmıştır, ekstra kuruluk ve aloe vera ile cilt bakımı sağlamaya yardımcı yumuşak yüzey bu Prima Premium Care bezde de bulunmaktadır.

Prima Pampers Sensitive Islak Havlu Yedek 3 PAKET 56 LI(168 Yaprak), Extra yumuşak ve kalın yapısı, bebeğinizin cildi ile uyumlu ph dengesi ve parfümsüz özelliği ile bebeğin ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz ıslak havludur. 3 paket bir arada daha uzun kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Bebeğinizin el, yüz, vücut ve bezli bölgesini temizlemek için kullanabilirsiniz. Bebeğinizin bezli ölgesini dikkatle temizleyerek mikroplardan ve pişik oluşumuna neden olabilecek tahrişlere karşı koruma sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Yumuşacık mendiller ile kolay ve hijyenik temizlik.

Bebeğiniz çok küçük, hassas bu nedenle özenli bir korunmaya, bakıma muhtaçtır.

Bebeğin tenine değecek her şey dikkatle seçilmeli, bebeğin cildi ile uyumlu olmalı ve cilt bütünlüğünü bozmamalı.

Kullanacağınız bezin bebeği uzun süre kuru tutmaya yardımcı olması, cildinin nefes almasına ve bebeğin rahatça hareket edebilmesine, yeterince yumuşak olmasına dikkat etmelisiniz.

Prima bebek bezleri tam da bebeğinize göre. Konforlu ve rahat kullanım sadece Prima’da.

Unutmayın ki bebekler hep en iyiyi hak eder.

Prima markasına ait ürünlere Turuncu Kasa sitesinden kolayca ulaşarak sipariş verebilirsiniz.