Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi

Kapıda Ödeme İmkanı

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi

Markası : Prima Ürünlerini Gör

16076

Barkod : 4015400470557

5/1
36.9 TL

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi, bebekerin 7-14 kilo olduğu aylarda kullanabileceğiniz, losyonlu, pmuksu yumuşaklıkta, emici bebek bezidir

Adet
907 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi :

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi :

Marka Adı : Prima

Ürün Adı : Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi (7 – 14 kilo)

Ürün Miktarı : 46 adet bebek bezinden oluşan 1 paket üründür.

Ürün Özellikleri : Son derece yumuşak ve emici yapısı ile bebeklerin 7 ve 14 kilo arasında olduğu dönemde kullanılabilecek bebek bezleridir. İnce yapısı ile bebeğe rahatsızlık vermez ve esnek bantlar ile hareket rahatlığı da sağlamaya yardım eder. Şık desenleri ile de bebekleriniz bir kıyafet giyiyormuş gibi görünür. Ve yine tüm Prima Premium Care bezlerinde olduğu gibi losyonludur, cilde yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. Hava alma özelliğine sahip olan yüzeyi ile bebeğin bezli bölgesinin nefes almasını sağlamaya yardım eder.

Sonuç : Bebeğinizin 7 kilodan 14 kiloya kadar olan döneminde kullanabileceğiniz, ince, kuru, rahat, uyumlu, sızdırmayan, losyonlu bebek bezidir.

Kullanım Şekli : Bebeğin altını temizleyip kuruladıktan sonra yapışkanlı bantlar arka tarafa gelecek şekilde yerleştirilir ve önce ön taraf kapatılır ve sonra arka taraf kapatılarak yapışkanlı bantlar ön kısımda birleştirilir.

İçerik : Petrolatum, stearyl alcohol, paraffinium, liquidum, aloe barbadensis extract.

Bebekler doğumdan itibaren bebek bezine ihtiyaç duyarlar. Bebeklerin tuvalete alışması genellikle 2 ve 2.5 yaş arasında başlar ancak bu alışma her bebek de farklı olarak görülür. Bazı bebekler daha erken tuvalet alışkanlığı kazanırken bazı bebekler de ise tuvalet alışkanlığı 3-3.5 yaş aralığında kazanılır.

Bebekler ilk doğduklarında günde 8-10 kez bez değiştirilirken daha ileri dönemlerde günde 4-5 defa bez değiştirmek yeterli olur. Ancak dışkılama sonrasında beklemeden bez değiştirilmelidir.

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezibebeklerin 7 ve 14 kilo arasında olduğu dönemde kullanıma uygundur. Emiciliği sayesinde bebek uzun süre kuruluk hisseder ve Aloe vera losyonu bezli bölgeye yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur.

İnce yapısı ve esnek bantları ile bebeğin daha fazla hareketlendiği, büyüdüğü bir dönem olan 7 -14 kilo döneminde rahatlık sağlamaya yardımcıdır. Pamuksu dokusu ile yumuşacıktır. Sevimli desenleri tıpkı bir giysi gibi görünür.

Kimya mühendisi Victor Mills tarafından ilk defa 1950 yıllarında kullan at bebek bezi ile tanınmış ve günümüze kadar daha fazla konfor sağlamak için geliştirilmeye devam etmektedir.

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi, bebeğin cildiyle uyumlu bezli bölgesinde yumuşaklık ve kuruluk sağlamaya yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeğiniz her şeyin en iyisini hak ediyor.

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir bebek bezidir.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi, bebekerin 7-14 kilo olduğu aylarda kullanabileceğiniz, losyonlu, pmuksu yumuşaklıkta, emici bebek bezidir

Prima Premium Care Maxi 4 Numara 46'lı Bebek Bezi

whatsapp ile bize yazın.