Prima Premium Care Yenidoğan 50`li

Kapıda Ödeme İmkanı

Prima Premium Care Yenidoğan 50`li

Markası : Prima Ürünlerini Gör

16073

Barkod : 4015400550563

5/1
36.9 TL

2-5 kilo olan, yeni doğan bebeklerinkullanımına uygun, petek dokulu, losyonlu Prima Premium Care Yenidoğan  50`li bebek bezini, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
455 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Prima Premium Care Yenidoğan  50`li – 1 :

Prima Premium Care Yenidoğan İkiz Paket 50`li

Marka Adı : Prima

Ürün Adı : Prima Premium Care Yenidoğan 50`li

Ürün Miktarı : 1 paket içinde 50 adet bez bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri : Bebeğinizin yeni doğduğu, 2 kilodan 5 kiloya kadar olduğu dönemde kullanabileceğiniz bebek bezidir. 1 numara olarak bilinir. Bal peteğine benzeyen özel tabakası ile idrar ve sıvı kakayı bile emerek bebeğin cildinde kuruluk sağlamaya yardım eder.

Emici özelliği arttırılmış ve ikinci bir emici tabaka ilave edilmiş ve bu şekilde daha hızlı bir emicilik, daha iyi bir kuruluk sağlanmaya çalışılmıştır. Yumuşacık, pamuksu yüzeyi ayrıca losyon içermektedir, bu şekilde cildinde yumuşaklık sağlanabilir. Esneyebilen yan bantları ile bebeğin vücuduna uyum sağlar. En önemlisi de ıslaklık göstergesi sayesinde bebeğin altının değişmesi gereken zamanı haber vermeye yardım eder.

Sonuç : Yeni doğan bebeğinizin altını kuru tutmaya yardımcı, petek dokulu, losyonlu, ekstra emici bebek bezidir.

Kullanım Şekli : Bebeğinizin altını yeni doğan bebeklere uygun olarak temizledikten sonra kurulayın ve yeni bebek bezini yapışkanlı taraf arkaya gelecek şekilde koyun ve bez, ayarlandıktan sonra ön kısımda bantları yapıştırın. Bebek özellikle yeni doğduğunda günde 5-9 defa dışkılayabilir, buna göre altını sık değiştirmeniz gerekir.

İçerik : Petrolatum, stearyl alcohol, paraffinium, liquidum, aloe barbadensis extract .

Prima Premium Care Yenidoğan İkiz Paket 50`li – 1 :

Bebeğinizin hassas cildinde kullanacağınız her üründe olduğu gibi bez seçerken de daha özenli davranmanız gerekir. Bebeğimiz doğduğu andan itibaren bebek bakımı ile ilgili pek çok ürüne ihtiyaç duyabiliriz. Ancak en önemli ve en gerekli bakım ürünü bebek bezleridir. Bezler bebeğin içinde bulunduğu ay ve kilosuna göre seçilir ve bu şekilde en iyi koruma sağlanması hedeflenir.

Prima Premium Care Yenidoğan  50`li, diğer bezlere göre daha farklı bir doku ve farklı bir yapıya sahiptir. Bal peteği şeklinde tasarlanmış üst tabaka, idrar ve sıvı kakayı emerek hapseder ve bebeğin cildine temasını azaltmak için çalışır. Nefes alan özelliği ile bebeğin cildinin de nefes almasını sağlamaya yardım eder. Üst tabakasında bulunan Aloe losyonu da bebeğin cildine yumuşaklık kazandıran bakım sağlamaya yardım eder. Bebeğinizin ilk doğduğu andan başlayarak 5 kiloya ulaşana kadar kullanabilirsiniz. İnce formu ile cilde uyumludur ve sızdırmalara karşı bariyerleri bulunmaktadır.

Procter & Gamble şirketine ait olan Pampers Prima bebek bezleri bebeğinize uzun süre kuruluk konforu sağlamaya yardımcı olabilir.

Uzun süre kuruluk sağlamaya yardım eder, ıslaklık göstergesi ile bebeğin altının değişme zamanı dışarıdan kontrol edilebilir. Buna göre de bebeğin altının kuru kalması kontrol edilebilir. Çünkü bebeğinizin cildi ile temas eden idrar ve dışkı hassas ciltte pişik oluşumuna, cildi tahriş etmeye neden olabilir. Bebeğiniz büyüdükçe bebek bezlerini 2-3-4 numara olarak tercih edebilirsiniz.

Prima Premium Care Yenidoğan  50`li – 1, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Prima Premium Care Yenidoğan 50`li

2-5 kilo olan, yeni doğan bebeklerinkullanımına uygun, petek dokulu, losyonlu Prima Premium Care Yenidoğan  50`li bebek bezini, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Prima Premium Care Yenidoğan 50`li

whatsapp ile bize yazın.