Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül
Kargo Bedava
  • Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül

Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Bayer

43566

Barkod : 8699546159512

9%
İNDİRİM
329.90 ₺ 300.21 ₺

Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül; güçlü saçlar için kökten bakım sağlamaya destek olan Biotin ve bitkisel içerikli takviye edici gıdadır.

Adet

Bu ürün sepetinizde varsa Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Bayer

Ürün Adı: Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül

Ürün Miktarı: 120 + 60 Kapsül

Ürün Özellikleri: 

- Priorin Intense Avantajlı Paket, doğal içeriğiyle saçların gücünün etkin şekilde korunmasına destek olan takviye edici gıdadır.

- Priorin Intense Avantajlı Paket, zengin ve doğal içeriğiyle saçların kökten itibaren beslenmesine destek olur. Saç köklerinin güçlenmesine ve saç dökülmesinin önüne geçilmesine katkıda bulunur.

- Priorin Intense Avantajlı Paket, sarı darı ekstresinin doğal bileşenlerini, B5 Vitamini (pantotenik asit), biotin ve sistin barındırır.

- Sarı darı ekstresi, saçlara önemli mineralleri sunmaya çalışarak saç diplerinin rahatlatılmasına destek olur. Saçların güçlenmesine ve canlanmasına katkıda bulunur. Saçların uzamasına ve doğal esnekliğini artırmaya destek olur. Saçların beslenmesine ve nem kazanmasına katkıda bulunur.

- B5 Vitamini (pantotenik asit), saçları derinlemesine nemlendirmeye ve saçların kuruluğunu gidermeye katkı sağlayarak, saçların yumuşacık bir hale gelmesine destek olur.

- Saçların daha dolgun bir görünüme ve ışıl ışıl bir parlaklığa kavuşmasını sağlamaya çalışır. Yıpranmış ve matlaşmış saçları canlandırmaya destek olur. Saç sağlığının korunmasına katkı sağlar.

- Biotin, B grubu vitamin ailesinde yer alır ve H vitamini olarak da bilinir. Özellikle cilt ve saç sağlığı için önerilen vitaminler arasında yer almaktadır.

- Biotin, özellikle saçların güçlenmesine ve doğal bir parlaklığa ulaşmasına destek olur. Yaşa ve diğer olumsuz dış etkenlere karşı saçların korunmasına katkıda bulunur. Saçların derinlemesine beslenmesine destek olur.

- Sistin, saçların canlanmasına ve güçlenmesine katkı sağlar.

- Saç bakımı süreci yavaş ilerler ve sabır gerektirir. Bu nedenle en az üç ay boyunca saç bakım programınızın bir parçası olarak PRIORIN Intense kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- İlk üç ay boyunca sabah ve akşam suyla yutarak birer kapsül alınız. Etkisini hissedebilmek için günde 2 kapsül almak yeterlidir.

- Kapsül çiğnenmeden yutulmalıdır ve bol su ile kullanılması önerilir.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

Bayer markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43566

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül

Priorin Intense Avantajlı Paket 120 + 60 Kapsül; güçlü saçlar için kökten bakım sağlamaya destek olan Biotin ve bitkisel içerikli takviye edici gıdadır.

Write your review