Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Privacy

Privacy bir çok kişi tarafından tercih edilen parfüm ve deodorantlara sahip olan bir markadır. Kadınalrın ve erkeklerin kullanımına özel kokular geliştiren marka, oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

11 ürün var.

Privacy Ürünleri

Parfümler ve kokular insan için oldukça önemlidir. Bu nedenle pek çok kişi parfüm ve deodorant seçimlerine çok büyük bir önem vermektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bir marka olan Privacy dünya genelinde bir marka olarak, kullanıcılara çok önemli parfümler ve benzeri ürünler sunmaktadır.

Hem kadınlar hem de erkekler için özel ürünler sunan markanın kokuları benzersizdir ve bu nedenle de pek çok ülkede en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Privacy parfümleri şişesinden bileşenlerine kadar her anlamda kalite odaklıdır ve mükemmel bir çözüm sunarlar. Bu nedenle pek çok kişi tarafından tercih edilen bu ürünler memnun edici sonuçlar ortaya koyarlar.

Privacy şık tasarımlı parfüm şişeleri ile de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir.

Privacy For Men EDT Parfüm, erkekler için tasarlanmış olan yoğun, kalıcı ve erkeksi bir kokudur. Fujal, oryantal, amber kokularını içerir. Uzun süre kalıcılık etkisi ile gün boyu kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

Günümüzde erkekler de kadınlar kadar bakımlarına dikkat etmektedirler. Güzel kokmak da bakımlı olmanın bir parçasıdır. Kokunuzla insanlar tarafından fark edilebilir, dikkat çekebilirsiniz. Böylece kendinizi daha özgüvenli hissedersiniz.

Üst notalarında bergamut ve tatlı portakal barındırır. Orta notalarında yeşil, geranium, yasemin ve şeftali bulunur. Alt notalar da sedar, amber, musk, vanilya, sandal ağacı içerir.

Privacy Woman EDT Parfüm, kadınların kullanımı için geliştirilmiştir. Çiçeksi – meyveli bir kokuya sahiptir. Pudralı kokusu ile size ferahlık sunmaya çalışır. Hafif kokusu ile yenilenmenize yardımcı olur. Bakımlı kadınların vazgeçemeyeceği bir kokudur.

Üst notalarında çiçek, ylang ylang, mandalina bulunur. Orta notalarında gül, yasemin, mimoza, meyve; alt notalarında sedar, iris, musk, amber, sandal ağacı barındırır.

Privacy Ürünleri ve Fiyatları

Parfüm kullanımının bazı püf noktaları bulunmaktadır. Parfüm temiz tene sıkılmalıdır, ter kokusu parfüm kokusu ile bastırılmaya çalışılmamalıdır. Eğer parfüm saçlara sıkılacaksa, saçların da temiz olması gerekir. Parfüm kullanımında kokuların birbirine karışmaması önemlidir.

Parfümün daha kalıcı olması için bilek ve dirsek içlerine, dizkapağı arkasına, kasıklara, göğüs arasına, kasıklara, ense ve kulak arkalarına uygulanmalıdır. Banyonun ardından uygulanan kokuların daha kalıcı olduğu düşünülür.

Kapalı, karanlık ve serin yerler, parfümleri muhafaza etmek için ideal yerlerdir.

Herkes, tenine kendisine yakışan kokuyu kullanmalıdır. Her koku herkeste aynı kokmaz, kuru ciltlerde koku daha çabuk uçarken; yağlı ciltler kokuyu daha çok hapseder. Yani koku kişiye özeldir, bireyseldir.

Privacy parfümleri ile farkınızı yaratabilir, kokunuzla ilgi çekebilirsiniz.

Privacy parfümlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.