Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Profein

2002 yılında Derma-Cos Laboratuarlarında geliştirilen, Profein ürünleri, sağlıklı saçlara kavuşmanız için tasarlanmıştır. Profein ürünleri, çözüme yönelik geliştirilmiştir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Profein Ürünleri

Profein, 2002 yılında kurulan Derma-Cos Laboratuarlarında geliştirilmiştir. Derma-Cos Laboratuarları, cilt ve saç bakımı üzerine geliştirdiği ürünlerle, başarını ortaya koymayı amaçlamaktadır. Ortaya çıkardığı Profein ürünü ile de gerekli başarıyı yakalamıştır. Derma-Cos Laboratuarları, çalışmalarına devam etmekte ve tüketicilerin sorunlarına yönelik ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.

Profein saç şampuanları, saç serumları ile kullanıcılarının sağlıklı, gür sağlara sahip olmasını hedeflemektedir.

Profein Saç Dökülmesine Karşı Yardımcı Şampuan, saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygun olan bir üründür. Kafein, Kromofen-K, L- Carnite içeren bir formüle sahiptir. Kuru/Normal, yağlı ve kepekli saçlar için üç farklı versiyonu bulunmaktadır.

Saç kıllarını kalınlaştırmaya çalışır. Saçın doğal, sağlıklı uzama süresine destek sağlamaya çalışır. Saç oluşumuna destek vermeye yardımcı olur.

Profein şampuan kullananlar, memnuniyetlerine dile getirmektedir.

Saç dökülmesi, kadın-erkek herkeste görülebilecek bir sorundur ve genellikle saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler, bu durumdan rahatsızlık duyarlar. Saç dökülmesinin farlı sebepleri vardır. Hormonal sebepler, genetik faktörler, stres, zararlı alışkanlıklar, hava şartları, kuaför işlemleri gibi sebepler, saç dökülmesine neden olabilir.

Profein Ürünleri ve Fiyatları

Saçın yapısına ve ihtiyacına uygun ürünler kullanmak, sağlıklı saçlara sahip olmak için, atılacak önemli bir adımdır. Her cildin ihtiyacı nasıl farklıysa, her saçın ihtiyacı da farklıdır. Yanlış ürünler kullanmak ve yanlış uygulamalar yapmak, saçın yıpranmasına, zarar görmesine neden olabilir.

Genellikle herkes saçlarıyla dikkat çekmek, ilgi odağı olmak ister. Sağlıklı saçlar, bakımlı ve güzel görünmede etkili bir unsurdur. Sağlıklı saçlara sahip olmak sanıldığı kadar zor değildir. Yapılması gereken en öncelikli adım, var olan saçlara iyi bakılmasıdır. Zayıf, güçsüz saçlar dökülmeye daha müsait yapıdadır.

Profein saç ürünleri, saç dökülmesi sorunu yaşayan kişiler düşünülerek geliştirilmiştir.

Profein ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve oldukça uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.