Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Project Ultrafine

Pro-Ject Ultrafine markasınısayfamızda bulabilir ve indirim fırsatlarını takip ederek uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Project Ultrafine Ürünleri

Project Ultrafine markasında bulunan sağlık ürünlerinden biri olan Şeker Ölçüm Lancet şeker ölçüm cihazları ile kullanabileceğiniz bir üründür.

Project Ultrafine markasına ait olan lancet ince özelliği ile kullanımı kolaydır.

Şeker hastalığı, diyabet olarak da bilinir ve düşük ya da yüksek olması son derece tehlikeli bir durumdur.

Vücutta salgılanan insülün bazı kişilerde yeteri kadar salgılanamaz bu nedenle de şekerler hücrelere taşınamaz ve kanınızda birikir bu da tıpkı bir zehir gibi tüm vücudunuzun tahribata uğramasına neden olur.

Pek çok kişi hastalığının bilincindedir ancak bazı kişiler fark edemeyebilirler. Şeker genel olarak ilerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan bir hastalık olarak bilinse de küçük çocuklar da bile görülebilir.

Project Ultrafine Ürünleri ve Fiyatları

Şeker ile ilgili sorun yaşayan kişiler sürekli kan şekerlerini ölçmek zorunda kalabilirler. Şeker ölçümü de genellikle gün içerisine yayılabilmektedir. Aç olarak ölçüldüğü gibi beslenmeden bir saat ve iki saat sonra ölçüm yapılarak değerler kaydedilir ve uzmana gösterilir.

Pro-Ject Ultrafine Şeker Ölçüm Lancet, şeker ölçümü yapmak için parmağınızı kolayca delmenize yardımcı bir iğnedir. Parmağın delindikten sonra çıkan ilk kan temiz bir pamukla silindikten sonra ardından gelen diğer kan ile ölçüm yapılabilir.

Şeker değerlerinin normalden yüksek ya da düşük çıkmasına göre doktorunuz bir tedavi uygulayabilir.

Project Ultrafine markasına Turuncu Kasa sitesinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.