Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Prozinc

Prozinc şampuan çeşitleri, saçlarınızda yaşadığınız pek çok farklı soruna çözüm sağlamaya yardımcı olabilmek için geliştirilmiştir.
Saç dökülmesi, yağlanma, kepek, kaşıntı, dökülme, cansız görünüm gibi pek çok sorunla savaşmanıza yardımcı ürünleri ile daha sağlıklı görünen, parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

26 ürün var.

Prozinc Ürünleri

Prozinc, saç dökülmesine karşı yardımcıdır. Normal, yağlı, cansız, kuru, kepekli, dökülen, boyalı saçlar olmak üzere tüm saç tiplerine uygun çözümler sunmaya yardımcı ürünler tasarlamaktadır. Prozinc şampuan çeşitleri ile saçlarınızda sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Saçınızda yaşadığınız tüm sorunlar saçlı deri sorunlarından kaynaklanmaktadır. Saçlarınızın bulunduğu derinin yapısı ve ihtiyaçları da göz önüne alınarak şampuan seçimi yapılmalıdır.

Saçların diplerinde oluşan kepekler bazen kuruluk, bazen de fazla yağlanma sonucunda oluşabilir. Çeşitli nedenlerle saçların dip kısımlarında biriken ölü hücreler burada biriktiğinde kepek denilen sorunla karşılaşırsınız.

Kullandığınız bazı kozmetikler ya da bazı işlemler de saçların ve saçlı derinin doğal dengesinin bozulmasına ve saçların canlılığını kaybetmesine ve kepek oluşmasına neden olabilir. Kepekler saçlı deriyi tıkayarak saçların nefes almasını önler, saçlarınız cansız, mat bir görünüm alır. Saçlı deriyi tıkayan kepek, saç köklerinin ölmesine ve saçların dökülmesine, saçlı deride kaşıntı ve kızarıklığa da neden olabilir.

Saçın yapısına uygun olan ürünleri kullanarak ihtiyacınız olan bakımı sağlayabilirsiniz.

Prozinc yeşil serisi, kepeğe karşı savaşır. Vitamin E, Zinc Pyrithione, Pro-vitamin B5, Biotin, Octopirox içeren şampuan; kuru, dökülen, kırılan, yıpranmış ve zayıf saçların kullanımına uygundur. Saçı yıpranmalara ve kepeğe karşı korumaya, saça hacim ve dolgunluk kazandırmaya yardım eder.

Prozinc yağlı saçlar için şampuan; kepekli, dökülen, zayıf ve zor taranan saçların kullanımına uygundur. Saç bakımını sağlar ve saça hacim, dolgunluk kazandırmaya yardım eder. Saç derisini kepekten arındırmada yardımcı olur.

Prozinc Ürünleri ve Fiyatları

Prozinc Normal, Yağlı, Cansız, Zor Taranan, Kepekli ve Dökülen Saçlar İçin Şampuan 3 al 2 ödeolarak satılmakta ve daha ekonomik bir kullanım sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Saçlarınızın yapısı normalden yağlıya dönükse, saçlar kepeklenerek cansızlaşmışsa bu ürün size yardımcı olabilir. Mikronize lipitler, Zinc Pyrithione (çinko pirition), Piroctone olamine içermektedir. Saçlarınızın yağlanma ve kepeklenmeye bağlı dökülmelerinde azalma sağlamaya da yardım eder. Saçlı deriyi derinlemesine temizlemeye ve saç köklerine bakım sağlamaya, saç tellerine yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. İhtiyacı olan temizlik ve bakımı alan saçlar daha canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilir.

Prozinc Plus Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan, saç dökülmesi yaşayan kişiler için tasarlanmıştır. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygun olan ürün, saçlarınızı temizlerken saç köklerini canlandırmaya ve dökülmenin azalmasına yardımcıdır. Trichogen ve Saw Palmetto, Biotin, Protein yapısındaki Phytokeratin içermektedir.

Saç tellerinin güçlenmesine ve saçların daha hacimli görünmesine yardımcı olur.
Prozinc plus, saç dökülmesine karşı şampuan olup, saçı kökten uca besleyerek, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur. Sağlıklı saç uzamasına yardım eder. İncelen ve zayıflayan saç tellerini güçlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Prozinc Women Boyalı, Yıpranmış, Kepekli ve Dökülen Saçlar İçin Şampuan, saçlarını sık sık boyayan bayanlara özeldir. Saçların kökten uca onarılmasına, yumuşaklık ve bakım kazanmasına yardımcı olur. İçeriğinde climbazole, prictone olamine, pyridoxinehydrochloride, salvia officinalis, urtica dioica, Silk protein, Phytokeratin bulunur.

Boyaların içerikleri çoğunlukla saçlarda ve saçlı deride hasara neden olabilir. Özellikle sık boyanan saçlar daha kolay kurur ve yıpranır, kökler cansızlaşarak saçların dökülmesine neden olabilir. Uygun ürünlerle temizlik ve bakımı yapılarak ihtiyacınız olan etkiyi elde edebilir ve saçlarınızın daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Prozinc markası saçlarınızda yaşadığınız pek çok farklı soruna karşı çözüm sunmaya yardımcı ürünler geliştirmektedir. Saçınızın yapısına uygun olan ürünlerle daha sağlıklı, parlak ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Prozinc ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.