Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pura Kiki

Pura Kiki markasında yer alan çelik biberon çeşitlerinden çocuğunuzun sevebileceği rengi seçerek sağlıklı ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Pura Kiki Ürünleri

Günümüzde pek çok kişi özellikle de bebekleri için seçtikleri ürünlerde çok hassas olmaktadır. Bebekler için ve yetişkinler için çok özel matara, biberon ve benzeri ürünler sunan bir marka olan Pura Kiki ürünlerini paslanmaz çelik özel malzemelerden imal etmekte olduğundan dolayı hem çok sağlıklı hem de çok güvenlidir. Pek çok açıdan çözüm sunan bir marka olarak ön plana çıkan Pura Kiki sağlıklı ve ideal bir marka olduğu için dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de çok ciddi çözüm kaynağı olarak üstün ürünleri ile tercih edilmeye başlanmıştır. Tasarım harikası olan ürünler çok amaçlı ideal çözümler sağlamalarından dolayı da önerilmektedir.

Bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlığına önem veren markalardan biri olarak tasarlamış olduğu çelik biberonlarını piyasaya sunan Pura Kiki biberonları ömür boyu garanti vermektedir. Kimyasal içeriklerin içindeki içeceğe geçmesine neden olmayacak şekilde tasarlanmış olan biberonlar BPA adlı sağlığa zararlı kimyasallar içermemektedir.

Başka bir seçenek olarak piyasada bulunan sağlıklı özellikli cam biberonlar kırılma riski nedeniyle tercih edilirken düşünülür.

Pura Kiki biberonlar, ftalat, kurşun, PVC, krom, nikel, bakır, alüminyum, antimon ve kobalt gibi sağlığa zararlı maddeler de içermemektedir.

Pura Kiki Ürünleri ve Fiyatları

Geniş olarak tasarlanmış olan ağız kısmı ile doldurulması ve temizlenmesi de son derece kolaydır.

Bulaşık makinesinin üst bölmesinde yıkama yapabileceğiniz biberonlarkoku oluşumuna da neden olmaz.

Bebeğinizin yaşına uygun olarak tercih edebileceğiniz emzikleri de yavaş ve orta akış hızına sahip, silikonlardan tasarlanmıştır.

Pek çok renk seçeneğinden çocuğunuzun beğenebileceğini seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çelik özelliği ile de içine koyacağınız sıvının daha uzun süre sıcaklığını ya da soğukluğun korumasına destek sağlayabilirsiniz.

Bebeğinize verdiğiniz önemle üzerine titrersiniz ve onun için hep en iyisini istersiniz.

Pura Kiki de tıpkı sizin verdiğiniz değer gibi bebeğinize değer verir ve en iyisini sunmak için çalışır. Salığa zararlı kimyasallar içermeyen bu özel biberonlar ucunda bulunan emziği sayesinde küçük çocuk ve bebeklerin de kullanımına uygun özellik taşımaktadır.

Evde, parkta, bahçede her an yanınızda taşıyarak bebeğinizin ya da çocuğunuzun sağlıklı şekilde, bir şeyler içebilmesine yardımcı olabilirsiniz. İçinde bulunan su, mama, meyve suyu gibi içeceklere karışabilecek herhangi zararlı bir madde içermez.

Pura Kiki markasında bulunan renk renk çelik biberon çeşitlerinden istediğinizi seçerek Turuncu Kasa’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.