Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Raid

Raid markasında bulunan ürün çeşitleri ile evinizde işyerinizde zararlı haşerelerle mücadeleyi siz kazanabilirsiniz. Etkili ve hızlı çözüm için Raid tüm dünya'da lider bir markadır.

17 ürün var.

Raid Ürünleri

Raid markası SC Johnson firmasına aittir. Firmanın evlerde kullanabileceğiniz temizleyici, oda kokusu, sineksavar, böcek savar gibi özellikleri olan daha pek çok markası bulunmaktadır.

SC Johnson ürünlerini 100 yıldan daha uzun bir süredir tasarlamaktadır.

Çevremizi temiz, güzel ve daha ferah, yaşanası bir hale getirmek için yardımcı ürünler tasarlamaktadır.

Raid markası, evinizde, işyerinizde bulunan ve size hayatı zorlaştıran, böcek, sinek, karıca, fare gibi haşereleri yok etmek için ürünler tasarlamaktadır.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de lider markalardan olan Raid, böcek ya da sineklerden kurtulmak istediğimizde ilk akla gelen isimdir.

Özellikle yaz aylarında ortaya çıkan kara sinek ve sivrisinekler hayatınız kabusa çevirebilirler. Hem yaşam kaliteniz hem de sağlığınız için tehdit oluşturan bu haşerelerden kurtulmak her zaman kolay olmaz. Raid markasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek haşerelerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Raid Böceksavar Max Sprey 400 ml, pek çok yerde bulunan hamam böceği, kalorifer böceği, örümcek ya da karınca gibi hayvanları sprey formu ile öldürebilmenize yardım eder. Uzun süren etkisi ile kolaylık sağlar. Üzerinde bulunan namlusu ile her yere kolayca temas sağlamaya yardım eden ürün dolap altlarında, pencere pervazlarında, kapı eşiklerinde gizlenmiş tüm haşerelere ulaşır. Silmediğinizde sıkılan yerde etkisini uzun bir süre koruyan Raid kokusuz özelliğe sahip çeşitleri de bulunmaktadır.

Böcek familyasından olan ve yürüyen haşerelere temas ettikten sonra hızlı bir etki gösterir. Su bazlı özelliğe sahiptir.

Raid Ürünleri ve Fiyatları

Raid Karınca Yemi 4 Adet Yem, karıncaları öldürebilmek için tasarlanmıştır. Karıncalar her ne kadar zararsız gibi görünse de evinizde pek çok yiyeceğin içine girer, özellikle de evde küçük çocuğunuz varsa üzerine çıkabilir. Üstelik kıskaca sahip olan karıncalar cildinizi ısırabilir.

Yem formunda bulunan ürünü karıncaların geldiği ya da en sık bulunduğu bölgelere yerleştirebilirsiniz. İçinde karıncalar için zehirli yem bulunur ve bunu yiyen karıncalar yemleri hem bulunduğu yerde yerken hem de yuvasına da götürür bu şekilde yuvasındaki diğer karıncaların da yok olması sağlanmış olur.

Karıncalar yemi yuvalarında yiyerek öldüklerinden ölüleri de ortalıklarda fazla görülmez. Karıncalar dünya üzerindeki böcek çeşitlerinin %2 'sini oluşturmaktadır. Tabii ki evlerinizde çok görülmesi de son derece normaldir.

Özel formu ile elinize, cildinize zehirli yemin teması önlenmiş olur.

Evinizde ya da işyerinizde bulunan, yiyeceklerinize giren hatta üzerinizde gezinerek sağlığınız tehdit eden, yaz aylarında sürekli kaşınmanıza neden olan, uykunuzu bölen pek çok haşere çeşidi ile Raid ile mücadele edebilirsiniz.

Özellikle sinek ve karasinekler bazen sizi delirtir, aile fertlerini ve en çok da küçük çocukları sürekli ısırarak her yerinin kabarmasına, kaşınmasına neden olur. Bu küçük böcekler hayatınızı kolayca cehenneme çevirebilirler.

Turuncu Kasa Sitesindeki Raid ürün çeşitleri ile hayatınızı zorlaştıran haşerelerle mücadele edebilirsiniz.