Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Rectiwa

Hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye odaklanmış Healty Skin Care Laboratuvarları 2013 yılında “Sağlıklı Cilt Bakımı” hedefi ile kurulmuştur. Şampuanları ile dünya çapında ilgi gören Rectıwa markası tüm saç tiplerine göre üretim yapmaktadır. Bitkilerin mucizevi etkileri teknolojiyle birleştirilerek müşterileri için doğal ve etkili çözümler üretiyor.

11 ürün var.

RECTIWA Ürünleri

Hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye odaklanmış Healty Skin Care Laboratuvarları 2013 yılında “Sağlıklı Cilt Bakımı” hedefi ile kurulmuştur. Bitkilerin mucizevi etkileri teknolojiyle birleştirilerek müşterileri için doğal ve etkili çözümler üretiyor.

Rectıwa saç bakımı için özel geliştirilmiş Active Renawal Effect formülü saç dökülmelerin durmasını sağlamaya yardımcı ürünler üretmektedir. İçeriğindeki zengin özleri vitamin, mineral ve aminoasit karışımı sayesinde saçın yapısını ve nem dengesini korumaya, saçların daha canlı, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlamaya yardımcı olur.

Şampuanları ile dünya çapında ilgi gören Rectıwa markası tüm saç tiplerine göre üretim yapmaktadır. Saçların güçlenmesini ve daha kısa sürede uzamasını sağlamaya çalışır. Saçın kökten uca aktif yenilenmesine destek sağlar.

Rectiwa Ürünleri ve Fiyatları

Saç bakım serumu, mucizevi saç kremi, saç maskesi ve her saç tipi için şampuanları bulunmaktadır. Yoğun kepek, pullanma, kızarıklık, kaşıntı ve yağlanma problemleri için özel geliştirilmiş ürünlere sahiptir.

Rectıwa Saç Bakım Serumu; yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan ve saçlarını korumak isteyenler için özel geliştirilmiş Nanoteknolojik Liposome içerikli serumdur. Saçı yeniden yapılandırarak saçın güçlü ve hızlı büyümesine yardımcı olur.

Rectıwa Yağlı Saçlar İçin Şampuan; yıpranan saçların yenilenmesini ve güçlenmesini sağlamaya çalışır. Zengin içeriği sayesinde saç kaybının oluşmamasına yardımcı olur. Saçtaki yağ oranını dengelemeye çalışarak saça hacimli ve güçlü bir görünüm kazandırmaya çalışır. İçeriğindeki Panax Ginseng sayesinde saçlar kaybettiği nem dengesine yeniden kavuşarak saçın daha kuvvetli olmasına yardımcı olur.

Saçlarınızda etkili doğal ürünleri kullanarak, zaman içinde saçlarınızın her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Her saç tipi için uygun ürünler bulunabilmektedir.

Kaliteli, güvenilir ve etkili içerikleri ile çok tercih edilen Rectıwa markası yüksek performanslı ürünleri ile hizmet vermektedir.