Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Ren

Dermokozmetik markalarından biri olan REN 2000 yılında Londra' da satışa çıkmıştır. REn ürünleri, sentetik içermeyen formüle sahiptir. Cilt sağlığı ve hassasiyeti düşünülerek geliştirilmiştir. Farklı cilt tipleri göz önüne alınarak geliştirilmiş, serumları, nemlendiricileri, yaşlılık karşıtı ürünleri bulunmaktadır. Daha pek çok ürünü ile, kullacıların ilgiyle takip ettiği bir marka olmayı başarmıştır.

REN Ürünleri

 REN, İskandinav dilinde "temiz” demektir. REN, 2000’de Londra’da satışa çıkmıştır. İngiliz dermo kozmetik markası REN ürünleri, sentetik içermeyen, temiz, etkili ve cilt hassasiyetini gidermeye yöneliktir. REN markasının 5 prensibi vardır: *Doğru bileşenler *Doğru tutum *Doğru bilim *Doğru çevresel duyarlılık *Doğru ürün deneyimi.

Sağlıklı bir cilde sahip olmak için gerçekleştirilecek il adımlardan birisi de cildi temizlemektir. REN Jojoba Microbead Purufying Facial ScrubMikro-Tanecikli Arındırıcı Yüz Peelingi, cildi ölü hücrelerden arındırmaya, tazelemeye ve yenilemeye yardımcıdır. Temizlenen cilt canlanır ve sağlıkla ışıldamaya başlar. Peeling uygulamasıyla gözenekler açılır ve cilt daha rahat nefes almaya başlar.

Temizlik kadın, erkek herkesin ihtiyacıdır. Temizlenen cilt rahatlar, ferahlar. Temizlik sonrası kişi kendini hafiflemiş hisseder. REN Moroccan Rose Otto Sugar Body Polish, vücut peelingidir. Peeling, kan dolaşımını artırıcı etkiye sahiptir. Cilde yumuşaklık hissi sağlamaya ve derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Şeker kamışı özlerinden elde edilmiştir. Şeker granülleri ve kafein içerir. Banyo veya duş öncesinde kuru cilde uygulanır ve durulanır.

Ciltte aşırı yağlanmadan dolayı burun, çene ve alın kısmında parlamalar görülür. Cilde fazla yağ salgılandığında ise, akne ve siyah nokta sorunu ortaya çıkabilir. Ren Mayblossom T-zone Control Cleansing Gel‎, ciltteki kir ve yağ fazlasını gidermeye çalışır. Günlük kullanıma uygun olan temizleyici jel, tıkanmış gözenekleri açmaya ve sıkılaştırmaya yardım eder.

Ren Ürünleri ve Fiyatları

REN Detox Mask, yağlı ve akneli ciltler için maske. Tıkanan gözenekleri açmaya, siyah noktaları azaltmada yardımcı olur. İçeriğinde Fransız kili bulunur. Hücre yenilenmesinde yardımcıdır, cildi temizlemeye ve yumuşatmaya yardım eder.

Ren ClearCalm 3 Clarifying Clay Cleanser, cildi kir ve yağdan arındırmaya yardımcı olur. Cilde doğal, sağlıklı ve canlı bir görünüm sunmaya çalışır. Karma ve yağlı cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Akneli ve siyah noktalı ciltler için idealdir.

Yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlar ve hücre onarımı da azalmaya başlar. Belli bir yaştan sonra cilt yenilemesi azaldığı için, cilt kusurları daha belirgin hale gelmeye başlar. Ren Bio Retinoid Serum, gece bakım serumudur. Gece cilt bakımı ve onarımı daha hızlıdır. Olgun ciltlerle tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Kırışıklık, yaşlılık lekeleri ve kusurları azaltmada yardımcı olur. Pürüzsüz, dolgun, diri ve genç cilt görünümü ve renk tonunu eşitlemede yardımcı olur. Bileşiminde A vitamini içerir.

REN Ultra-Moisture Oil, gül aromalı vücut yağıdır. Etkili masaj için yardımcı olan bir üründür. Cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya, cilde ışıltı ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Rahatlama ve ferahlama sağlayabilir. Doğal yağ özleri içerir.

Düzenli cilt bakımı yaparak, cildimizin gençlik ışıltısını daha uzun süre koruyabiliriz. Bakımlı cilt sağlıkla parlar.

REN ürünleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat seçeneklerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim