ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum hand wash

13140

Markası : Ren

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata alabileceğinizREN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml, citrus limonum hand wash, Kuruluğa ve tahrişe neden olmadan ellerinizi temizlemenize yardım eder

Daha fazla detay

62 TL

Kazanacağınız puan 620 tupara Toplam tutarı: 0.62 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum handwash

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum hand wash

Günlük hayatta ellerimiz kir, pisliklere en fazlamaruz kalan organımızdır. Kirli yerlere dokunan eller yıkanana kadarkirlerden kurtulmaz. Eller düzenli olarak yıkanmalıdır. Yıkama işlemindensonra iyice kurutulmalıdır. 

El yıkama, günlük hayatta ihmal edilir. Ancak hem kendisağlığımız hem de çevremizin sağlığı için ellerimizi düzenli yıkamamız gerekir.  Ellerin her yerini (bilekler, avuç içleri, parmaklar,parmak araları, el sırtı ve tırnak içleri) güzelce yıkamak gerekir. Elleri arındırmak için, el temizleyici ürünler kullanmamızgerekir. Sadece suyla elleri yıkamak, yeterli temizlik sağlamaz.

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum hand wash

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum handwash, el temizleyicisi.

Sicilya limonu yağının taze canlandırıcı kokusundan yararlanarak elde edilmiştir.

Sülfat içermez. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Kuruluğa ve tahrişe sebep olmadan elleri temizlemeye yardım eder. Elleri kir ve pisliklerden arındırmada yardımcıdır.

Taze limon kokusu ferahlık sağlar ve hoş bir koku bırakır.

İçeriğinde mısır, Hindistan cevizi ve yulaftan elde edilenyumuşak temizleyici maddeler bulunur.

Biyoaktifler:

Limon Özü, Yulaf-Amino Asitler

Kullanım Şekli:

Günlük el temizliğinde kullanabilirsiniz.

REN Limon Özlü El Yıkama Jeli 300ml REN citrus limonum handwash, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Ren sicilya limonlu özlü el kremi, sicilya limonu yağı ve hafif, ferah ve kolay emilen el kremi, elleri besleyerek nemlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca elleri ve tırnakları korumaya yardımcıdır.Kolay emilen bir ürün, kullanım sonrası hafif limon kokusu bırakır.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler