Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Retinol

Retinol markasında bulunan farklı cilt sorunlarınız için tasarlanmış olan cilt bakımı ve güzelliği ile ilgili ürünlere buradan ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Retinol Ürünleri

Retinol markası Skincare Lal Cosmetics tarafından Amerika'da üretilmektedir. 1986 yılından bu yana pek çok kozmetik ürünü tasarlayan firma hem dünyada hem de Türkiye’de beğenilerek kullanılmaktadır.

Retinol Anti Wrinkle Facial Serum - 30 ml Yüz Serumu, özellikle derin kırışıklarda ve buna bağlı cilt dokusunda oluşan sıkılık kaybında yardımcıdır. Oluşmuş kırışıklıklarda azalma sağlamaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan ürün yeni kırışıklık oluşumlarına karşı da koruma sağlamaya yardım eder. Cilt için oldukça zararlı ve yıpratıcı etkisi olan serbest radikallere karşı koruma sağlamaya da yardımcı olan ürün cildin ilerleyen yaşa bağlı olarak yavaşlayan hücre yenilenme hızında da düzelme sağlamaya yardımcı olur.

Sabah ve akşamları uygun bir ürünle temizlediğiniz yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulayınız.

Retinol Skin Brightener 30 ml - Cilt Aydınlatıcı, yaşınızın ilerlemesi yani yaşlanmaya bağlı olarak görülen cilt lekeleri ve kırışıklıklarda azalma sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir bakım kremidir. Bitkisel ekstraktlarla zenginleştirilmiş içeriği ile yüzünüzde kullanabildiğiniz gibi el ve vücudun diğer bölgelerinde de kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlar elde edebileceğiniz ürün tüm cilt tiplerinin de kullanımına uygundur.

Retinol markası farklı cilt tiplerinin yanı sıra farklı yaş grubunda olan kişilerin ciltlerine uygun ürünler de tasarlamaktadır. Her yaş grubunda olan insanın cildinin ihtiyaçları farklıdır. Bakımı, temizliği için daha farklı özelliklere sahip ürünler kullanılmalıdır.

Retinol Ürünleri ve Fiyatları

Retinol-X Anti Aging Yüz Temizleme Jeli Cleanser 150 ml, cildinizi peeling etkisi ile temizlemeye yardımcı olan ürün gözeneklerin açılmasına ve cildin nefes almasına yardımcı olurken, cildin pürüzlerini gidermeye de yardım eder. Ciltteki nem dengesini sağlayarak temizlenirken kurumasına da engel olur. İçeriğinde E vitamini bulunan ürün cildi güçlendirmeye, koruyuculuk sağlamaya yardım eder. Sabah ve akşam, göz çevresine getirmeden cilde uygulanır ve ardından durulanarak uygulanır.

Retinol Gece Kremi - Retinol Night Cream, gece boyunca cildin serbest radikallerin etkilerinden arınmasına, yumuşaklık kazanmasına, kırışıklıkların ve çizgilerin görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcı olur. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye de yardımcı olan ürün en önemli bakım saatlerinde etki sağlamaya yardımcı olur. A ve E vitaminleri, ipek aminoasitleri, Chitosan PCA içermektedir. Akşamları temiz cilde uyguladığını Retinol serumun ardından kullanarak cildin nem ve yumuşaklık kazanmasına ve daha iyi etki göstermesini sağlamaya yardımcı olur.

Gece saatlerinde cildin yenilenme hızı artmaktadır ve cilt kendini yenilemeye, arındırmaya çalışmaktadır. Bu nedenle cilde gece boyunca yapılan bakımlar çok daha iyi bir etki sağlamaya yardımcı olur.

Retinol markasında bulunan pek çok ürün çeşidine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.