Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml (S.K.T 11-2023)

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml

Markası : Cumlaude Lab Ürünlerini Gör

18087

8428749245803

55
SATIŞ FİYATI 123.37 TL
4964
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml

Karma, karmadan yağlıya dönük ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş olan bir güneş koruyucu özellikli kremdir.

Cildinize güneşin zararlı etkilerine karşı yüksek derecede koruma sağlarken yağlı ciltlerdeki yağlı parlamaları gidererek ciltte yağ dengesi sağlamaya yardım eder.

Herkesin cilt yapısı, dolayısıyla ihtiyaç duyduğu bakımlar farklıdır. Cildiniz yapısına uygun olan ürünler kullanılarak korunup,beslenmediği zaman daha da hassaslaşır ve savunmasız hale gelir, yanlış ürünler kullanarak yapacağınız bakımlar cilde zarar verebilirler.

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde yüksek dereceli güneş koruması sağlamaya yardımcıdır, aynı zamanda cildi güçlendirirken matlık etkisi sağlamaya da yardım eder.

Güneşin insan vücudu için faydaları bulunmakla birlikte özellikle açık renk ve hassas cilt yapısına sahipseniz, mutlaka etkili bir güneş koruyucu ürün kullanarak cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumalısınız.

Uzmanlar, yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da güneş koruyucu ürünlerle cildin korunmasını önermektedirler, korunmayan ciltte başta ağrılı yanıklar olmak üzere, foto yaşlanma, lekelenme, kuruluk, ciltte soyulma,hassasiyet, kansere neden olabilecek oluşumlar görülebilmektedir.

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml özel formülasyonu sayesinde cildinize zarar vermeden, cildinizi besleyerek, güçlendirerek güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder.

Vücut tarafından doğal olarak yağ salgılanır, bu salgılanan yağlar cilt yüzeyine geçerken geçiş yaptıkları kanallarda tıkanarak kütle halinde kalırlar ve akne oluşumuna neden olurlar.

Cumlaude Lab Sunlaude Mat spf50 50ml :

Cumlaude Lab Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml, ciltte sebum salgısını dengelemeyi de destekler ve antioksidan yapısıyla da, cildi dış etkilerden  korumaya destek olur.

Etken maddeler; E vitamini, aloe vera, allantoin, niacinamide,matlaştırıcı özellikte parçacıklar, yeşil çay içerir

Paraben ve renklendirici içermeyen ürün, dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Kullanım Şekli :

Güneşe çıkmadan 20-30 dakika kadar önce uygulayınız.

Aşırı terlemelerden, banyodan sonra ve güneşte uzun süre kaldığınızda uygulamaları 2,5 saatte bir tekrarlayınız.

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Ancak cilt yapınız yağlı, akneli ve sivilceli ise her ürünü kullanamazsınız, ciltte daha fazla hasarlanmaya, gözeneklerin tıkanmasına neden olabilirsiniz.

Yorumlar

rahim demirci
03.06.2021

memnunum tavsiye ederim

Yağlı ciltler için muhteşem bir koruyucu teslimat çok kısa sürede oldu teşekkür ederim<br />

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Rilastil Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml (S.K.T 11-2023)

Bu sayfada ucuz fiyat ve orjinal ürün garantisi ile satılan Cumlaude Lab Sunlaude Mat SPF 50+ 50 ml, karmadan yağlıya dönük ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş,yüksek dereceli güneş koruyucu özellik taşıyan bir kremdir.

123.37TL
whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim