ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Roc Multi Correxion Yeniliyici Bakım Kremi + Göz Kremi % 50 İndirimli

4995

Markası : Roc

0 Item Items

Roc Multi Correxion Yeniliyici Bakım Kremini, % 50 İndirimli Göz Kremi hediyesiyle birlikte, bu sayfada bulabilir ve hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

165 TL

Kazanacağınız puan 1650 tupara Toplam tutarı: 1.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi + Göz Kremi % 50İndirimli :

Set olarak satılan ürün 1 adet Roc Multi Correxion YenileyiciBakım Kremi ve yanında 1 adet göz kremi ile birlikte satılmaktadır. Göz kremi%50 indirimlidir. Kaçırmayın.

Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi + Göz Kremi % 50 İndirimli :

**Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi :

Antiaging özelliğe sahip olan krem yaşlanmanın 5belirtisiyle birden savaşmanıza yardım eder. Ciltte görülen lekelenme sorunlarıile savaşmaya yardım eder, cilde yoğun nem kazandırmaya, ince çizgi ve esneklikkaybı yaşayan ciltlerde etki sağlamaya yardımcıdır, cilde parlaklık ve canlılıkkazandırmaya da yardım eden ürün aynı zamanda güneş nedeniyle oluşabileceklekelenmelere karşı cildi korumak için de UV koruması içermektedir.

50 yaş üstü bayanlar için tasarlanmış olan krem kırışıklıksorununu yaşayan 45 yaş üstü tarafından da kullanılabilir.

Cildinizin en büyük düşmanı kuruluk ve güneştir. Güneşciltte lekelenme, kuruluk, erken yaşlanma belirtileri gibi pek çok hasara neden olabilmektedir. Kuru cilt de soğuk, sıcak, kozmetik ürünler, hatta musluksuyunun içerisindeki kimyasallardan bile kolayca etkilenerek daha fazlakurumaya ve hasar görmeye başlayabilir.

Cilt kuruduğunda tıpkı kuru bir yaprak gibi kolaycakırışmaya, hasarlanmaya canlı ve esnek yapısını kaybetmeye başlayabilir.

Bu nedenle cildinizin canlanması oldukça önemlidir, bununiçin de nem kazanması gerekmektedir.

Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi ile cildinizinyeniden hayat bulmasına yardım edebilirsiniz. Cildin yenilenme hızınınartmasına ve ölü derinin temizlenerek ciltteki lekelenme, ince çizgi vekırışıklık görünümlerinde düzelme sağlamaya yardım edebilirsiniz.

Hafif yapısı ile hızlıca emilerek, cilde nem kazandırmaya yardım eder, ciltte sağladığı parlaklık ile de daha düzgün görünümlü bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

She butter, HEXİNOL, C vitamini, İpek inci ışık yansıtıcılar,UV filtreleri içeren bir formüle sahiptir.

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşam temizlediğiniz kuru cilt üzerine yüz ve boyunbölgesine masaj yaparak uygulayınız.

Her gün kullanmaya özen gösteriniz.

Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi + Göz Kremi % 50 İndirimli :

**Roc Multi Corrrexion Anti Age Eye Cream :

HEXINOL teknolojisi ile tasarlanmış olan öz çevresi kremi,göz çevresinde görülen 5 yaşlanma belirtisine karşı savaşmaya yardım eder.

Göz çevresi kırışıklıkları, torbalı görünüm, koyu renkhalkalanma, kuru ve mat görünüme karşı savaşmaya ve daha düzgün görünümlü birgöz çevresine sahip olmanıza yardımcıdır.

Göz çevrenizde aydınlanma ve esneklik sağlamaya , nem vermeye yardım eder.

Hassas göz çevresinde de kullanıma uygundur.

Roc laboratuvarları 7 yıl boyunca yaptıkları araştırmalar sonunda Hexinol Teknolojisini geliştirdi ve yumuşak kıvamı ile göz çevresine bakım sağlamaya yardım eden göz çevresi bakımı için kullandı.

  

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşam göz çevresine parmak uçlarınızla nazikçemasaj yaparak uygulayınız.

Düzenli olarak her gün kullanmaya özen gösteriniz.

Roc Multi Correxion Yenileyici Bakım Kremi + Göz Kremi % 50İndirimli, Turuncu Kasa’da satılan ve fiyatı sizi memnun edecek ucuz birüründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

 Roc cilt canlandırıcı tonik , tonikler temizlik sırasında açılan gözeneklerin yenidensıkılaşmasına yardım ederek, temizliği tamamlamaya, cildi canlandırmaya yardım ederler.Herkesin cilt yapısı, dolayısıyla ihtiyaç duyduğu bakımlarfarklıdır. Hassas cilt, doğru ürünler kullanılarak müdahale edilmediğindezamanla matlaşır, donuk, sağlıksız bir hal alır. Yeterli bakım gösterilmediğizaman daha da hassaslaşır ve savunmasız hale gelir. Böyle ciltlerde bakım vetemizlik oldukça önemlidir, yanlış ürünler kullanarak yapacağınız bakımlarcilde zarar verebilirler.Derinlemesine temizlenen gözenekler sayesinde cildinizin canlanmasına,tazelenmesine ve ardından uygulayacağınız her bakım ve nemlendirme ürünündedaha fazla, kalıcı etkiler elde etmenize yardımcı olur...

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler