Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml

ZZ4361

Markası : Roc

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata sipariş edebileceğiniz Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml, Cildinizdeki kırışıklık görünümlerinde hızlı etki sağlayarak, daha düzgün ve dolgun bir cilt görünümü elde etmenize yardım eder.

Daha fazla detay

98.9 TL

Kazanacağınız puan 989 tupara Toplam tutarı: 0.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml :

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml :

Kırışıklıklar, ilerleyen yaşla birlikte önce göz çevresi,dudak kenarları, kazayağı bölgelerinde başlar, burun kenarlarına doğru devamederler.

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml, Cildinizdeki kırışıklık görünümleri üzerinde anında etkili, doldurma etkisi sağlayarak daha düzgün bir cilt görünümü elde etmenize yardım eder.

Öncelikle mimik hareketleriyle yer etmiş bölgelerde çizgioluşumları ve kırışıklıklar oluşmaya başlar ve bu kadınlar için hem fizikselolarak hem de ruhsal olarak yıpratıcı olabilmektedir.

Roc laboratuvarları yılardır uzman dermatologlarla yaptıkları çalışmalarla yaşlanma belirtileri üzerinde etki sağlamaya yardım eden ve oluşumlarını da durdurmaya yardımcı farklı ürünler geliştirmektedir.

Roc Retin-ox Wrinkle Filler, retinol ve hyalüronik asitbileşeni ile formüle edilmiştir.

Kırışıklıkları içeriden doldurmaya ve bu şeklide çizgilerindüzgün görünmesine yardım eder.

Yaş ilerledikçe metabolizmanın yavaşlaması katman yenilenmesive onarımlarını da azaltır. Yaşlanma ve güneş ışınlarının zararlı etkileri dahabelirginleşebilir. RoC uzmanları tarafından geliştirilen Retin-ox Wrinkleserisi kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yardım eder.

İstemesek de yaşlanma sürecinin bir parçası olankırışıklıklar zamanla azalan katman yenilenmesi, kollajen üretiminde azalmasonucu cildimizde kendini gösterecektir.

Cilt, zamanla esnekliğini koruyamaz ve sarkmalar oluşabilir, doku canlılığını yitirir. Özellikle bazı faktörler bu yaşlanmaetkilerini hızlandırır. Çevresel faktörler, alkol ve sigara tüketimi, dengesizbeslenme, düzensiz uyku,  zararlı ve yanlış uygulanankozmetik kullanımı gibi etkenler cildinizi daha erken bir şekildeyaşlandırabilir.

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml :

İç ve dış etkenlerle birlikte yaş ilerledikçe katman yapısının yenilenmesi daha da yavaşlamaktadır ve buda yaşlanma hızını etkiler. Çevresel etkiler, cildin aşırı kuru ve hassas olması sebebiyle daha da kırışmaya başlayan cilt dokusu bunu azaltacak bir desteğe, korunmaya ihtiyaç duymaktadır.

Kullanım Şekli :

Sabah ve /veya akşam temiz ve kuru cilt üzerine gözçevresine getirmeden uygulayınız.

Özellikle kırışıklık sorunu olan bölgelerde yoğunlaşınız.

Düzenli olarak kullanınız.

Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml , Turuncu Kasa’da satılanve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
06 Nis. 2014
(5/5
Başlık :
kapıda ödeme kolaylığını sağladığı için teşekkür ederim
(Roc Retin-ox Wrinkle Filler 30ml)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler