Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya

8023

Markası : ROCS

0 Item Items

İndirimli fiyatı ve farklı ödeme seçenekleri ile bu sayfadan bulabileceğiniz ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya, 4 ile 7 yaş arasındaki çocukların diş temizliğini sağlamaya yardımcı olabilecek, aromalı bir macundur.

Daha fazla detay

29.90 TL

28.4 TL

5% indirim

Kazanacağınız puan 284 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya

ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya

Marka Adı: ROCS

Ürün Adı: ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya

Ürün Miktarı: 35 ml

Ürün Özellikleri: 4 ile 7 yaş aralığındaki çocukların dişlerini fırçalamasına yardımcı olmak için geliştirilmiş bir diş macunudur. Aromalı, hoş tadı ile çocukların dişlerini uzun süre fırçalamasına imkân tanır. Diş yapısını güçlendirmeye ve dişlere zarar vermeden temizlemeye yardım eder. Kısa sürede dişlerde etkili olmaya çalışır.

Sonuç: Çocukların dişlerini temizlemeye ve korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Diş fırçası yardımıyla çocuğunuzun dişini fırçalamasına yardımcıdır.

İçerik: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharine, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzylalcohol, Lemоnene, Сitral.

 

Çocukların büyük çoğunluğu diş fırçalama konusunda isteksizdir. Ancak ağız ve diz sağlığı için dişlerin erken yaşlardan itibaren düzenli olarak fırçalanması gerekir. Çocuklara diş fırçalamayı sevdirmek için, onlara örnek model olmak gerekir.

Ailelerin çocuklarına “dişlerini fırçala” demektense, dişlerini düzenli olarak çocuklarının yanında fırçalamaları daha etkilidir. Çocukların diş yapıları, yetişkinlere göre daha hassastır. Bu yüzden yetişkinlerin kullandığı diş bakım ürünleri kullanmaları önerilmez.

 

ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya Aromalı Diş Macunu, 4-7 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Hoş tadı ile çocuklara uzun süre diş fırçalama davranışını sağlamaya çalışır. Aromatik içeriği, doğal bileşenlerden elde edilmektedir.

Diş yapısına zarar vermeden dişleri temizlemeye ve korumaya çalışır. Diş minesinin gelişimini olumlu yönde desteklemeye yardım eder.

 

ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya Diş Macunu,Turuncu Kasa' da indirimli fiyata satılmaktadır. Siz de hemen sipariş vererek, çocuğunuzun diş bakımında kullanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
02 Şub. 2014
(5/5
Başlık :
rocs ürünlerini doktorumuz önerdi sipariş verdik
(ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya)

 Report abuse
07 Eki. 2013
(5/5
Başlık :
rocs ürünlerine bayılıyorum
(ROCS Kids Limon, Portakal, Vanilya)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler